Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala

Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala Źródło: Pixabay / sabinevanerp

Babcia spokojnie odpoczywała w swoim domu, kiedy w środku pojawił się włamywacz. Złodziej nie zdawał sobie sprawy z tego, jak źle trafił. 82-latka urządziła mu prawdziwe piekło, a policjanci nie mogli uwierzyć w to, co zastali w mieszkaniu.

Babcia spędzała spokojny wieczór w swoim domu. Nagle zorientowała się, że w pomieszczeniu jest obcy mężczyzna. Włamywacz nie miał pojęcia, jak źle skończy się ten skok. 82-latka poradziła sobie z nim w kilka chwil, po wszystkim mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci byli zaskoczeni widokiem, który zastali w domu kobiety.

Babcia odpoczywała w swoim domu, spokojny wieczór zakłócił jej obcy mężczyzna

82-letnia Willie Murphy spędzała wieczór w swoim domu w Rochester w stanie Nowy Jork. Nagle do jej drzwi zapukał obcy mężczyzna. Twierdził, że jest chory i prosił o telefon na pogotowie. Kobieta przezornie nie wpuściła go do mieszkania, jednak kiedy poszła wezwać pomoc, złodziej sam dostał się do środka i zamknął drzwi. To była bardzo zła decyzja, bo nie zdawał sobie sprawy, kogo właśnie próbuje obrabować.

Złodziej nie wiedział, że kobieta jest kulturystką, która pomimo swojego wieku, wciąż aktywnie ćwiczy. Kiedy tylko zorientowała się, z jakim zamiarem mężczyzna wtargnął do jej domu, schowała się i obserwowała jego zachowanie. W pewnym momencie postanowiła działać, chwyciła za stół i zaatakowała włamywacza. Rozbiła mebel o jego plecy, a później złapała za butelkę szamponu i oblała mu twarz, czym skutecznie ograniczyła mu pole widzenia. Na koniec sięgnęła po miotłę i tłukła nią włamywacza aż do przyjazdu służb.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Babcia poradziła sobie z intruzem w kilka chwil

Policjanci nie mogli wyjść z podziwu nad tym, jak 82-latka poradziła sobie z napastnikiem. Pechowy złodziej został odwieziony karetką do szpitala, a funkcjonariusze poprosili wiekową kulturystkę o pamiątkowe zdjęcie na tarasie.

– Oficerowie, którzy przyjechali na miejsce, zapytali, czy mogą wejść na mój ganek i zrobić sobie ze mną selfie – śmieje się Willie Murphy.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Z pozoru słaba i nieporadna staruszka spuściła intruzowi niezły łomot. Została okrzyknięta lokalną bohaterką, a koledzy z klubu fitness są z niej bardzo dumni.

– Po prostu wybrał zły dom  – powiedziała skromnie 82-letnia kulturystka.


YouTube / YMCA of Greater Rochester

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News