Babcia - poszukiwania zakończone
David Tomaseti Unsplash
Aneta Wasilewska - 25 Czerwca 2020

Wiele osób miało nadzieję do samego końca. Niestety, spełnił się czarny scenariusz, policja przekazała informacje o zakończeniu poszukiwań

Babcia wyszła z domu w sobotę, od tego czasu rodzina straciła z nią kontakt. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania 69-letniej mieszkanki Przasnysza. Niestety, policja jeszcze tego samego dnia trafiła na pierwszy trop. Dziś smutne informacje zostały potwierdzone przez służby.

Pochodząca z Przasnysza babcia zaginęła 20 czerwca. Rodzina, która nagle straciła z nią kontakt, przekazała sprawę na policję. Poszukiwania rozpoczęły się niemalże natychmiast. Niestety, jeszcze tego samego dnia w małym zalewie, który znajduje się na terenie parku miejskiego w Przasnyszu, odnaleziono ciało starszej kobiety. O tych faktach informuje "Super Express".

Córka, opiekunka mamyNagranie z ukrytej kamery ją zdruzgotało. Córka w końcu zobaczyła, co opiekunka wyrabia z jej 94-letnią mamą, okrutneCzytaj dalej

Babcia zaginęła. Policja przekazuje informacje na temat przebiegu poszukiwań

W parku miejskim odnaleziono ciało kobiety, ale wciąż trwały poszukiwania zaginionej babci. Jednak sekcja zwłok jednoznacznie wskazała, że ciało wydobyte z wody należy do zaginionej kobiety. Sprawa tajemniczej śmierci wzbudziła wiele pytań. Pogrążona w żałobie rodzina i funkcjonariusze zastanawiali się, jak doszło do tej tragedii.

Rozwiązanie sprawy miało przyjść wraz z wynikami sekcji zwłok. Niestety, informacje, które pojawiły się w lokalnych mediach, nie dają odpowiedzi na najważniejsze pytanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Żona otrzymała wzruszający listMąż zginął tragicznie. Kiedy żona przeglądała po jego śmierci laptopa, znalazła wiadomość do siebie; przeczytała i padła z wrażeniaCzytaj dalej

Babcia nie żyje. Ciało zostało wyłowione z zalewu

Ciało 69-letniej kobiety zostało wydobyte z wody. Funkcjonariusze przekazali je do sekcji zwłok. Jak donosi portal InfoPrzasnysz, sekcja zwłok nie wykazała przyczyn śmierci kobiety. Potwierdzone zostało jedynie, że 69-latka zmarła na skutek utopienia. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez prokuraturę nieznana jest odpowiedź na pytanie, jak kobieta znalazła się w parku miejskim w Przasnyszu.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. GIF wycofuje lek stosowany przez tysiące Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności

Prokuratura nie wyklucza, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, na skutek którego kobieta wpadła do wody. Nie można wykluczyć także, że kobieta popełniła samobójstwo. Sekcja zwłok nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, jak doszło do tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuć skorupki z jajek do pralki. Efekt zdumiewa, już nie będziesz chciała nigdy robić inaczej
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Nagła wiadomość dla wszystkich rodziców. RMF: wiadomo już, do kiedy będą dostawać pieniądze
  4. Najważniejsza wiadomość przed wakacjami. Jedziesz na urlop? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości
  5. Wszystko trzymała w tajemnicy. Wielka gwiazda TVP wzięła potajemny ślub, mamy zdjęcia
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło


pies burza trikFenomenalny trik na uspokojenie psa podczas burzy. Każdy właściciel powinien go poznaćCzytaj dalej

źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News