Starsi państwo poszli do restauracji. Dopiero po kilku dniach zobaczyli bezczelny dopisek na paragonie

Starsi państwo poszli do restauracji. Dopiero po kilku dniach zobaczyli bezczelny dopisek na paragonie Źródło: Twitter.com/CNN

Babcia i jej mąż nie zauważyli tego, co zostało napisane na ich rachunku z restauracji. Dopiero po kilku dniach małżeństwo zorientowało się jaki napis widnieje na paragonie. Kobieta była zdruzgotana bezczelnością obsługi.

postanowiła spędzić miłe chwile ze swoim życiowym partnerem w jednej z uroczych restauracji. Wybrała się na elegancki posiłek z mężem, spędzili razem miłe chwile. Na początku nic nie zwróciło ich uwagi - wszyscy zachowywali się normalnie i kulturalnie. Dopiero po pewnym czasie udało się odkryć prawdę o tym, jakim chamem był obsługujący parę starszych ludzi kelner.

Babcia i dziadek dostali paragon z obraźliwym napisem

Phyllis i Robert Hidden z Wielkiej Brytanii są już po 80-tce, ale mimo to starają się zachować sprawność. Nadal razem wychodzą, spacerują i lubią przebywać między ludźmi. Od czasu do czasu pozwalają sobie także na wykwintny posiłek w jakimś lokalu. Tym razem wybrali restaurację Riverside Hotel, gdzie spędzili czas w miłej atmosferze. Dopiero, gdy po kilku dniach babcia znalazła stary paragon, odkryła bezczelność kelnera.

Okazało się, że na rachunku była wydrukowana nazwa stolika, jaką kelner musiał wprowadzić do systemu, aby ułatwić sobie pracę. Zazwyczaj jest tam po prostu numer stanowiska, ale tym razem mężczyzna pozwolił sobie na wyjątkowo bezczelny komentarz - wpisał "Starzy ludzie". Gdy Phyllis to zobaczyła była wściekła. Postanowiła działać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Seniorzy postanowili walczyć z bezczelnością

Babcia postanowiła zażądać od knajpy oficjalnych przeprosin, a ponieważ władze zwlekały, seniorka udała się do mediów, które chętnie opisały jej historię. Obnażyła w ten sposób to, z jakim brakiem szacunku muszą się na co dzień zmagać osoby starsze, które są postrzegane wyłącznie przez pryzmat wieku.

- To skandaliczne zachowanie. To karygodne, żeby określać ludzi w taki sposób. Powinno się zaznaczać numer stolika, a nie stosować określenia na klientów. Nikt nie powinien być definiowany ze względu na wiek - powiedziała Phyllis.

Dzisiaj grzeje: 1. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Wkrótce potem menedżerka hotelu, Jennifer Boow, napisała przeprosiny dla państwa Hidden. Oznajmiła, że kelner w żadnym wypadku nie chciał ich urazić, a do tego odbył poważną rozmowę ze swoimi przełożonymi. Podobno wyraził skruchę i żałuje, że tak zdenerwował małżeństwo.

(Fot. Twitter.com/CNN)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest 
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: The Sun

Następny artykuł