Zauważyli starszą kobietę walącą młotkiem w samochód. Gdy podeszli bliżej, usłyszeli 4 słowa, natychmiast rzucili się w jej stronę

Zauważyli starszą kobietę walącą młotkiem w samochód. Gdy podeszli bliżej, usłyszeli 4 słowa, natychmiast rzucili się w jej stronę Źródło: youtube.com Griffon Sports Insider

Babcia zaskoczyła nastolatków swoim zachowaniem. Stała na parkingu i uderzała w samochód młotkiem. Kiedy podeszli bliżej usłyszeli 4 słowa, które zmroziły im krew w żyłach.

Babcia stała na parkingu i uderzała w samochód młotkiem, nastolatkowie byli bardzo zdziwieni zachowaniem starszej kobiety. Kiedy podeszli do seniorki, wypowiedziała 4 słowa, które zmroziły im krew w żyłach. Chłopcy zrozumieli, że muszą natychmiast działać, rzucili się w stronę samochodu.

Babcia uderzała młotkiem w samochód na parkingu

To był koszmarny dzień dla pewnej babci z Missouri w Stanach Zjednoczonych. Dwóch nastolatków wracało z treningu futbolu amerykańskiego, kiedy na parkingu zauważyli starszą kobietę, która uderza młotkiem w jeden z samochodów. kiedy podeszli do kobiety zauważyli, że jest wyraźnie roztrzęsiona. Ze łzami w oczach wypowiedziała 4 słowa, które sprawiły, że chłopcy natychmiast rzucili się na pomoc.

- W aucie jest dziecko! - powiedziała zrozpaczona kobieta.

Teresa Gill przez przypadek zatrzasnęła w aucie swojego 1,5 letniego wnuka, Liama. Kiedy Jack Long i Shane Simpson zobaczyli chłopca w środku nagrzanego auta, natychmiast rzucili się, by pomóc kobiecie go uwolnić. Temperatura na zewnątrz wynosiła 35 stopni, auto było dla malucha śmiertelną pułapką.

Babcia zatrzasnęła wnuka w aucie, na zewnątrz panował okropny upał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie miała dość siły, by wybić samochodowe okno młotkiem. Jeden z chłopców chwycił narzędzie i jednym wprawnym ruchem roztrzaskał szybę w drobny mak, po czym szybko wyjęto malucha z samochodu. Nastolatkowie upewnili się, że z dzieckiem wszystko w porządku, a babcia zabrała Liama do swojej siostry, która mieszkała w pobliżu parkingu.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Starsza kobieta przyznała, że tylko dzięki szybkiej reakcji nastolatków, udało się uratować jej wnuka. Jest im bardzo wdzięczna za pomoc. Kilka dni po zdarzeniu, mały Liam odwiedził swoich ratowników na treningu. To było bardzo wzruszające spotkanie, zarówno dla chłopców, jak i babci malucha.

- Za każdym razem, kiedy ich widzę, mówię im dziękuję. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak moje życie wyglądałoby bez wnuka. Nie wyobrażam sobie, co mogło się wtedy stać. Będę im dozgonnie wdzięczna” - powiedziała Theresa Gill w rozmowie z  "Griffon Sports Insider".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. To jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Śmierć dziewczynki obaliła mit, w który wszyscy wierzą
  4. Bezduszni rodzice pozwolili, by ich malutka córeczka umarła z głodu. Prawda o jej ostatnich chwilach przyprawia o ciarki
  5. Niestety, on również przegrał walkę z koronawirusem. Nie żyje legendarny muzyk
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News