4 babcie jadące autem zostały zatrzymane. Policjant wytrzeszczył oczy na odpowiedź staruszki

4 babcie jadące autem zostały zatrzymane. Policjant wytrzeszczył oczy na odpowiedź staruszki Źródło: Screen/Lolmania

Babcia podróżowała ze swoimi koleżankami samochodem, gdy w którymś momencie zatrzymała je policja. Funkcjonariusz nie krył zdziwienia, kiedy usłyszał, co staruszki miały mu do powiedzenia. Nie spodziewał się takiej riposty.

Babcia prowadząca auto, to widok dość niecodzienny, ale czasem się zdarza, że staruszki siadają za kółkiem. Te 4 seniorki postanowiły wybrać się na wspólną samochodową eskapadę. Gdy zostały zatrzymane przez policję, funkcjonariusz nie krył zdziwienia, kiedy usłyszał odpowiedzi staruszki na jego pytania. 

Babcia zaskoczyła policjanta 

Babcia podróżowała ze swoimi 3 koleżankami autostradą, kiedy nagle zatrzymała ich drogówka. Między pasażerkami a funkcjonariuszem wywiązała się zabawna dyskusja. Policjant był mocno zaskoczony tym, co usłyszał od staruszek. 

Powodem zatrzymania była niezwykle powolna jazda, która utrudniała ruch innym samochodom korzystającym z autostrady. Kiedy policja dowiedziała się, jaki był powód takiego statecznego stylu jazdy, nie kryła rozbawienia i szoku.

Drogowe nieporozumienie

Gdy policjant podszedł do okna samochodu staruszek zauważył, że pasażerki były blade i mocno wystraszone. Nie wiedząc, jaki jest powód tych nerwów, zapytał kobietę, która prowadziła auto, dlaczego jechała tak wolno. Poruszała się bowiem z prędkością 30km/h. Odpowiedź kobiety bardzo rozbawiła funkcjonariusza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Seniorka przyznała, że podróżuje z taką prędkością, ponieważ tak nakazują jej znaki i pokazała policjantowi wielkie 30 napisane w okolicach drogi. Funkcjonariusz poinstruował kobietę, że jest to informacja dotycząca numeru drogi, a nie ograniczenie prędkości. Kiedy miał już pożegnać się z seniorkami, zadał jeszcze ostatnie pytanie, które związane było z nerwową atmosferą panującą w aucie. 

- Zanim pozwolę paniom odjechać, chciałbym jeszcze o coś zapytać. Czy pasażerki na pewno dobrze się czują? Pani koleżanki są blade, wystraszone i wyglądają jakby przed chwilą przeżyły coś strasznego - brzmiało zapytanie mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Odpowiedź, jakiej udzieliła mu kobieta siedząca za kierownicą, sprawiła, że policjant wytrzeszczył oczy. Staruszka wyznała, że to nic takiego i że nie ma się czym przejmować. Po namowach funkcjonariusza zdradziła mu prawdę. Okazało się, że wcześniej zamiast drogą numer 30, jechały taką oznaczoną liczbą 169. Biorąc pod uwagę nieporozumienie związane z zasadami ruchu drogowego, staruszki musiały wcześniej szaleć na autostradzie i jechać z prędkością wynoszącą ponad 150km/h.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

Źródło: lolmania

 

 

Następny artykuł