Kobieta dopiero w święta dowiedziała się, że została babcią. Nagrali jej reakcję, aż chce się płakać

Kobieta dopiero w święta dowiedziała się, że została babcią. Nagrali jej reakcję, aż chce się płakać Źródło: YouTube / NajlepszeFilmiki

Świeżo upieczona babcia nie kryła wzruszenia. W święta odwiedził ją syn z żoną. Obdarowali ją niesamowitym prezentem. Reakcję kobiety uwiecznili na pełnym emocji nagraniu. Filmik momentalnie stał się hitem internetu.

Babcia powitała wnuczkę w niewiarygodny sposób. Nie mogła nacieszyć się z jej obecności. Reakcję Evy nagrała rodzina i umieściła w sieci. Filmik momentalnie podbił serca internautów. Szczerość kobiety jest naprawdę ujmująca i pokazuje, jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina, a zwłaszcza jej nowi członkowie. 

Babcia Eva doznała ogromnego szoku 

To miało być kolejne, zupełnie zwyczajne popołudnie w życiu Evy, które spędzała w domu. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy usłyszała nieoczekiwane pukanie do drzwi. Okazało się, że kobietę odwiedził syn wraz z żoną, którzy mieszkają daleko od niej. Wracali do domu w ramach urlopu i odbyli podróż z bazy Air Force w Pearl Harbor, gdzie przebywali od kilku lat. Poza Mirandą i Dorry pojawił się ktoś jeszcze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dla Evy już sam fakt, że syn w końcu wrócił z wojska, był ogromnym powodem zaskoczenia, ale i nieukrywanej radości. Dlatego kiedy kobieta dowiedziała się o kolejnej niespodziance, już zupełnie nie mogła powstrzymać radości. Babcia poznała swoją adoptowaną, maleńką wnuczkę.

To była jedna z najpiękniejszych chwil w jej życiu

Synowa Evy, Miranda, we wrześniu wycofała się ze służby w Siłach Powietrznych, aby rozpocząć proces adopcyjny. Po dwóch miesiącach udało się. Zaadoptowali maleńką Melissę, która urodziła się 25 listopada, a 8 grudnia była już z nimi w domu.

- Podjęliśmy decyzję, że nie powiemy naszym rodzinom o zamiarach, dopiero gdy nasza córka będzie już z nami, podzielimy się tą cudowną wiadomością. Chcieliśmy oszczędzić rozczarowań zarówno nam jak i im. Dlatego do mamy wybraliśmy się osobiście wraz z malutką Melissą. - wspominają nowi rodzice dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat

2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Para ukrywała informację o adopcji dziecka przez 10 dni. Wszystko wyszło na jaw dopiero w momencie, gdy zapukali do drzwi Evy. Reakcja świeżo upieczonej babci uwieczniona na poniższym filmiku jest bezcenna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News