Ostatkiem sił odepchnęła swojego wnuczka. Babcia oddała życie za małego chłopca, wszystko się nagrało

Ostatkiem sił odepchnęła swojego wnuczka. Babcia oddała życie za małego chłopca, wszystko się nagrało Źródło: Screen/Youtube/feather TV

Babcia poświęciła życie, aby uratować swojego wnuczka. Koszmarny wypadek zarejestrowały kamery. Kobieta w ostatniej chwili odepchnęła małego chłopca. Dziecko żyje dzięki bohaterskiej reakcji starszej kobiety.

Babcia zginęła w makabrycznych okolicznościach, gdyż za wszelką cenę chciała uratować życie swojego wnuczka. Kobiecie udało się to zrobić, jednak sama przypłaciła to życiem. Cała Rosja żyje tragicznymi wydarzeniami z Moskwy. Nagranie z wypadku powinny obejrzeć tylko osoby o mocnych nerwach. 

Babcia została przejechana przez autobus 

64-latka, choć mogła uciec przed jadącym na nią autobusem, postanowiła jednak ochronić swojego wnuczka i nie zważała na konsekwencje. Początkowo nic nie wskazywało na to, że za kilka chwil rozegra się dramat. Niestety w wyniku błędu kierowcy, pojazd ruszył i przejechał starszą kobietę. Świadkowie zdarzenia nie mogą uwierzyć w to, co się stało. 

Rosjanie są wstrząśnięci tą tragedią

Nie tylko świadkowie zdarzenia, ale także wiele innych osób jest wstrząśniętych tą tragedią. Babcia i chłopczyk szli w kierunku przystanku autobusowego. Kiedy znaleźli się przed jednym z pojazdów komunikacji miejskiej, który stał na pętli autobusowej, potężne auto nagle zaczęło się rozpędzać w kierunku kobiety i jej wnuczka. Wystarczył jeden błąd kierowcy, by rozegrał się dramat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Babcia ostatkiem sił odepchnęła małego chłopca, a sama znalazła się pod kołami autobusu. Rozpędzona maszyna przejechała po całym ciele 64-latki. Kobieta została przetransportowana do szpitala ze złamanym kręgosłupem i rozległymi obrażeniami. Niestety po kilkunastu godzinach od wypadku zmarła. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawców
 

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

W wyniku śledztwa ustalono, że kierowca autobusu popełnił koszmarny błąd. Mężczyzna zapomniał wyłączyć skrzynię biegów i niechcący zwolnił ręczny hamulec. W ten sposób pojazd ruszył i śmiertelnie przejechał po kobiecie. Gdyby nie jej natychmiastowa reakcja kobiety, mały chłopiec najprawdopodobniej również nie przeżyłby wypadku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: o2

Następny artykuł