Babcia miała trzy pitbulle, nocowała u niej malutka wnuczka. Niestety, finał jest wyjątkowo tragiczny

Babcia miała trzy pitbulle, nocowała u niej malutka wnuczka. Niestety, finał jest wyjątkowo tragiczny Źródło: Facebook

Babcia miała zajmować się swoją wnuczką. Moment nieuwagi wystarczył jednak, żeby doszło do tragedii. Do kołyski, w której leżało dziecko, dobrały się trzy pitbulle. Mała dziewczynka nie była w stanie tego przeżyć.

Babcia dostała od swojej córki polecenie, aby zająć się wnuczką. Brenda Villasin, która pojechała do pracy, ucałowała na dobranoc swoje ukochane dziecko i udała się do pracy. Nie wiedziała wtedy, że widzi maleństwo po raz ostatni. Wystarczyła chwila nieuwagi i dziewczynka już nie żyła.

Babcia zajmowała się wnuczką. Zostawiła ją tylko na kilka sekund

Pani Villasin od dawna była proszona przez Brendę o zajęcie się wnuczką. Kobieta miała czułą rękę do dziecka, a maleństwo uwielbiało towarzystwo seniorki rodu i jej trzech pitbulli, które - mogłoby się wydawać - miały przyjazny stosunek do dziecka. To wrażenie było jednak bardzo mylne.

Kiedy maleństwo usnęło, jeden z psów zbliżył się do kołyski i wprost rozszarpał dziewczynkę. O tragedii poinformowały babcię pozostałe pupile, które wyły i były wyraźnie poruszone sytuacją. Matka Brendy musiała wykonać najtrudniejszy telefon w swoim życiu i poinformować najbliższą o wielkiej tragedii, do której doszło, kiedy znajdowała się w innym pomieszczeniu niż wnuczka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąsiedzi i policja na miejscu wypadku

Kiedy przyjechała policja, a na miejscu pojawiła się jeszcze karetka, sąsiedzi przyszli do domu pani Villasin. Kiedy dowiedzieli się o makabrycznych scenach, pogrążyli się w żałobie i ze smutkiem obserwowali, jak Brenda idzie do ciała swojej ukochanej córeczki.

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 30 lat

Policjanci wezwali służby weterynaryjne, które przejęły trzy pitbulle. Jak wiadomo, jeden z nich zostanie uśpiony, co się stanie z dwójką innych psów, jeszcze nie wiadomo. Z tego, co wiemy, matka domaga się sprawiedliwości dla każdego ze zwierząt, ale w zdarzeniu faktycznie udział brał jeden z czworonogów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  2. Możesz odzyskać dużą część pieniędzy za kupiony grunt. Musisz się jednak SPIESZYĆ
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

Źródło: Popularne

Następny artykuł