Babcia konała w płomieniach, chociaż wnuki mogły ją uratować. Zamiast tego zrobiły porażającą rzecz

Babcia konała w płomieniach, chociaż wnuki mogły ją uratować. Zamiast tego zrobiły porażającą rzecz Źródło: unsplash/ Adam Wilson/

Babcia konała w potwornych męczarniach, paląc się żywcem. Można było uniknąć śmierci staruszki, gdyby jej wnuki zareagowały w odpowiednim momencie. Ci jednak woleli zrobić coś innego.

Babcia w chwili potwornej tragedii nie mogła liczyć na wsparcie najbliższych, przez co służby okazały się bezsilne. Pojawiły się informacje, co było dla jej wnuków najważniejsze w obliczu pożaru i aż trudno sobie wyobrazić, że mogli dopuścić się czegoś takiego. Nie ulega nawet najmniejszym wątpliwościom że poniosą za wszystko konsekwencje. 

Babcia spłonęła żywcem 

Do potwornego zdarzenia doszło 14 maja bieżącego roku w amerykańskim stanie Nowy Jork, gdy w jednym z domów mieszkalnych wybuchł pożar. Na miejsce niemal od razu zadysponowano kilka oddziałów straży pożarnej, które błyskawicznie rozpoczęły walkę z żywiołem. Dopóki nie opanowali rozprzestrzeniającego się w zatrważającym tempie ognia, nie byli w stanie wejść do środka, by wydostać domowników. 

Dopiero po kilkudziesięciu minutach, gdy wreszcie było to możliwe, okazało się, że w środku była 82-letnia Gladys Ann Willow, która spłonęła żywcem. W świetle takich wydarzeń na miejsce od razu wezwano policję, która rozpoczęła badanie okoliczności zdarzenia. Mundurowi szybko odkryli, co w tamtym czasie zrobiło dwóch młodych mężczyzn. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zamiast ratować swoją babcię, zrobili coś porażającego 

Gdyby wnukowie staruszki, 33-letni Jarrett Gause i 21-leni Justin, zareagowali odpowiednio szybko, kobieta wciąż by żyła. Śledztwo wykryło jednak, że w czasie, gdy 82-latka płonęła żywcem, oni ratowali z pożaru swoje laboratorium metamfetaminy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Proceder szybko ujrzał światło dzienne i obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty zabójstwa drugiego stopnia. Sprawą zajmuje się prokurator okręgowy hrabstwa Steubn, który oświadczył, że 33- i 21-latek nie zgłosili pożaru i zupełnie nie przejęli się losem swojej babci. Choć obaj poniosą konsekwencje, starszy z nich do czasu procesu pozostanie w areszcie, natomiast młodszy został zwolniony za kaucją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: tvp info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News