Oszałamiające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia zrobiła bezbronnemu wnuczkowi

Oszałamiające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia zrobiła bezbronnemu wnuczkowi Źródło: Facebook/Głos Wojewódzki

W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie, monitoring zarejestrował, co babcia robiła bezbronnemu dziecku. Internauci nie byli w stanie uwierzyć w to, co widzą. Kobieta nie miała pojęcia, że jest nagrywana, a sprawa lada moment ujrzy światło dzienne. Gdyby nie nagranie, historia mogłaby mieć o wiele gorszy finał.

Kamera monitoringu zarejestrowała całe okropne zdarzenie. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co babcia robiła bezbronnemu dziecku. Kobieta nie spodziewała się, że jest nagrywana, na szczęście film ujrzał światło dzienne. Sprawa została niezwłocznie zgłoszona na policję. Niewiarygodne sceny.

Wstrząsające sceny z windy, babcia nie wiedziała, że jest nagrywana

Monitoring w budynku ma być zapewnieniem bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Tym razem udało się na nim zarejestrować okropne zachowanie starszej kobiety. Gdy babcia wchodziła do windy, nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej straszne czyny, zostaną nagrane. Sprawę niezwłocznie zgłoszono na policję. 

Na nagraniu możemy zaobserwować kobietę, która wchodzi do windy z małym dzieckiem. Nic nie zwiastuje strasznych rzeczy, które staną się tuż po zamknięciu drzwi. Kobieta najpierw spoliczkowała dziecko. Gdy upadło, starsza kobieta zaczęła je szarpać. Maluch wygląda jakby nie miał więcej niż zaledwie 2 latka. Na jego twarzy nie pojawiły się łzy, natomiast było widać, że jest zaskoczony. Zupełnie nie spodziewał się czegoś takiego.

Starsza kobieta nadal nie zdając sobie sprawy z tego, że jest nagrywana, szarpie dziecko, po czym stawia je na nogi. Malec nie reaguje - nie broni się, nie płacze, jest posłuszny, ale też przestraszony. Po dojechaniu na docelowe piętro, kobieta brutalnie wypycha je z windy. Po wyjściu z niej zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Prowadzi dziecko przez korytarz, obok przechodzi sąsiad, zupełnie nieświadomy tego, co się właśnie wydarzyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Głos Wojewódzki" poinformował, że kobieta została zatrzymana oraz wszczęto postępowanie wobec niej. Nagranie opublikowane w sieci, pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy, w większości niecenzuralnych. Po wiadomości, że kobieta została zatrzymana, wielu z nich wyraziło swoją radość i nadzieję, że babcia zostanie ukarana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło

2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać

3. Tuż przed operacją Jerzy Stuhr postanowił się wyspowiadać. O powodzenie zabiegu modlił się sam papież

Będąc świadkiem przemocy domowej, pamiętaj, by zawsze reagować. Jeśli obawiasz się zadzwonić na policję, zawsze możesz zadzwonić na Niebieską Linię. Można się tam zgłosić zupełnie anonimowo.

Numer Niebieskiej Linii to: 800-120-002.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)
  3. Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia
  4. Sprawa właśnie wyszła na jaw. Odebrano pieniądze dla emerytów
  5. Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń
  6. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  7. TVP nagle przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje Dariusz Olszówka

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News