88-latka odkładała pieniądze na nagrobek dla ukochanego męża. Złodziej nie miał żadnych skrupułów

88-latka odkładała pieniądze na nagrobek dla ukochanego męża. Złodziej nie miał żadnych skrupułów Źródło: Unsplash/ Cristian Newman

Babcia długo odkładała każdy grosz, by uzbierać na nagrobek dla męża. Bezlitosny złodziej zabrał jej wszystko. Teraz szuka go policja.

Babcia potrzebowała pieniędzy na konkretny cel. Nie chodziło o fanaberie, nie zbierała ich z zachłanności. Kobieta oszczędzała każdy grosz, by postawić nagrobek zmarłemu mężowi. Chciała sprawić mu godny grób. Niestety, bezlitosny złodziej nie miał żadnych skrupułów i zabrał jej wszystko.

Babcia okradziona przez bezlitosnego mężczyznę

88-letnia Maximina Osorio straciła wszystkie oszczędności. Staruszkę okradł perfidny złodziej. Człowiek, który znalazł łatwą ofiarę i postanowił to bezlitośnie wykorzystać. Kobieta została bez długo zbieranych pieniędzy, za które chciała postawić nagrobek dla zmarłego męża. Teraz została z niczym.

88-latka wracała do swojego mieszkania przy East 10th Street. Nawet nie przeczuwała, że jest śledzona. Nie myślała o takim niebezpieczeństwie - kto bowiem miałby atakować staruszkę? Jednak znajdują się i tacy zbrodniarze. Jeden z nich postanowił wykorzystać okazję na łatwą kradzież.

Policja szuka złodzieja. Opublikowano rysopis

Maximina Osorio ledwie weszła do domu, gdy usłyszała pukanie. Otworzyła drzwi, a stojący za nimi mężczyzna zaatakował ją, łapiąc za szyję i siłą wepchnął w głąb mieszkania. Rzucił ją na ziemię i pytał, gdzie są pieniądze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażona kobieta nie miała żadnych szans z napastnikiem. Nie wiedząc, do czego jest zdolny, postanowiła oddać mu wszystkie pieniądze. Powiedziała więc, że gotówka ukryta jest w sypialni. Mężczyzna poszedł do pokoju i we wskazanym miejscu znalazł pięć tysięcy dolarów zawinięte w rulon. Były to długo zbierane oszczędności, które chciała przeznaczyć na nagrobek dla zmarłego dwa lata wcześniej męża.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Złodziej na szczęście zadowolił się zdobyczą i uciekł z mieszkania. Ofiara napadu przeżyła i udało się zaalarmować sąsiadów. Wezwano karetkę, która przewiozła kobietę do miejscowego szpitala - miała bowiem obrażenia szyi i pleców. Policja zaś szuka bezlitosnego złodzieja. Śledztwo idzie w dobrym kierunku - napastnika nagrały kamery monitoringu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Super Express

Następny artykuł