Policjanci zatrzymali babcię, która gubiła na ulicy pieniądze. Kiedy się dowiedzieli skąd je ma, zaniemówili

Policjanci zatrzymali babcię, która gubiła na ulicy pieniądze. Kiedy się dowiedzieli skąd je ma, zaniemówili Źródło: Unsplash/ Cristian Newman

Babcia taszczyła za sobą dwa wypchane worki. Z jednego z nich wypadały pieniądze. Policjantów bardzo zainteresowała tajemnicza staruszka. Jednak na pewno nie spodziewali się takich wyjaśnień. Mieli do czynienia z bardzo kreatywną starszą panią.

Babcia szła ulicą, ciągnąc za sobą dwa pełne worki. Ot, zwykła sytuacja. Nikt nie zwracałby uwagi na zmierzającą przed siebie staruszkę, gdyby nie fakt, że zostawiała po sobie cenny ślad - otóż z jednego z worków wysypywały się pieniądze. Starsza pani miała szczęście, że spotkała na swej drodze zaciekawionych policjantów, a nie celujących w łatwy zarobek bandytów.

Babcia gubi pieniądze. Policja jest zaintrygowana

Funkcjonariusze patrolujący akurat okolicę, z zaskoczeniem zauważyli, że na chodniku leżą banknoty. I, jak okruszki w bajce o Jasiu i Małgosi, tworzą ścieżkę, która prowadziła w stronę staruszki. Policjanci zorientowali się, że pieniądze wypadają z dziurawego worka, jednego z dwóch, który babcia za sobą ciągnęła. Zaczęli zbierać leżące na ziemi banknoty i zawołali staruszkę, by się zatrzymała.

Oddając jej zgubione pieniądze, zapytali z ciekawości, skąd ma tyle gotówki. Babcia, osoba starszej daty, mająca szacunek do mundurowych, opowiedziała im więc swoją historię. Pani okazała się bardzo kreatywną i zaradną kobietą. W sprytny sposób wykorzystała coś, co bardzo ją denerwowało, jako źródło zarobku. 

Babcia w kreatywny sposób zarabia pieniądze. Zaskakująca opowieść

Babcia z uśmiechem opowiedziała swoją historię. Okazało się, że mieszka obok baru i hałaśliwe sąsiedztwo bardzo jej przeszkadza. Jednak nie muzyka i krzyki wstawionych gości lokalu uważała za najgorsze. Kobieta z obrzydzeniem powiedziała, że pijani mężczyźni wchodzą na jej posesję i, wykorzystując dziurę w płocie, oddają mocz wprost do jej ogródka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy jej prośby nie przynosiły rezultatu, wpadła na pomysł zemsty, która przyniesie jej trochę korzyści. Wieczorami czekała przy płocie, a gdy których z pijanych gości podchodził do płotu i rozpinał spodnie, staruszka łapała jego przyrodzenie i groziła nożem. Ofiary momentalnie trzeźwiały, a wówczas kobieta żądała pieniędzy. „Dawaj stówę, albo obetnę ci ptaszka!” - krzyczała.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Rozbawieni policjanci pogratulowali kobiecie pomysłowości. Na koniec jeden z nich zapytał jeszcze, czy w drugim worku też są pieniądze. 

- Nie! Niektórzy nie chcieli płacić! - odpowiedziała staruszka z błyskiem w oku.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze
  4. Po 12 latach zdecydowali odłączyć ją od aparatury. Wtedy obudziła się i wypowiedziała 2 słowa, które zamurowały wszystkich zgromadzonych
  5. 5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego

Źródło: Lolmania

Następny artykuł