16-latek chwycił siekierę i po kolei mordował: mamę, dziadka, babcię i 4-letnich braci bliźniaków. Nigdy wcześniej policjanci z czymś takim się nie zetknęli

16-latek chwycił siekierę i po kolei mordował: mamę, dziadka, babcię i 4-letnich braci bliźniaków. Nigdy wcześniej policjanci z czymś takim się nie zetknęli Źródło: Public Domain Pictures/Petr Kratochvil

Babcia była jedną z kilku ofiar 16-latka, która z zimną krwią zamordował praktycznie całą swoją rodzinę. Zbrodnia przeraziła nawet lokalnych śledczych, którzy jeszcze nigdy nie badali aż tak drastycznego przypadku.

Babcia została zabita razem z całą swoją rodziną. Oprawcą swoich bliskich był 16-latek, który chwycił siekierę i po kolei mordował osoby, z którymi do tej pory dzielił dom. Rosja jest wstrząśnięta masakrą, która dokonała się w niewielkiej wiosce Patrikeewo. Sprawca po wszystkim odebrał sobie życie.

Babcia, dziadek, matka i jego bracia. Nie miał litości, wymordował wszystkich, a potem popełnił samobójstwo

16-letni Timerlan Kamaletdinow według sąsiadów nie przejawiał żadnych psychopatycznych skłonności. Co więcej, uchodził za wyjątkowo inteligentnego, był przykładnym uczniem, prymusem, który brał udział w licznych konkursach. Nikt nie spodziewał się po nim takiej zbrodni. Sygnały, że może dojść do tragedii, dostawał jego kolega, ale nie wierzył, że Timerlan mówi to na poważnie.

18 sierpnia, w niedziele, 16-latek wcielił w życie swój makabryczny plan. Siekierą zamordował całą swoją rodzinę, zostawiając wcześniej list. Po dokonaniu rzezi zostawił przyjacielowi wiadomość głosową, wspiął się na maszt szczytu antenowego, po czym odebrał sobie życie, rzucając się z niego w przepaść.

Zostawił po sobie list oraz wiadomość do przyjaciela. Ich treść odbiera mowę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Choć policja jeszcze nie zna dokładnie motywów zbrodni, to wiele wskazuje list, którego treść może przerażać. W pożegnalnym tekście nastolatek napisał, że bardzo kochał swoją rodzinę, a w szczególności jego dziadków. Napisał także, że "szkoda, że ich zabił". Stwierdził, że zabił całą rodzinę, bo byłoby im smutno na wieść o śmierci matki Timerlana oraz jego rodzeństwa. W wiadomości do znajomego powiedział, że morderstwo to była "łatwizna".

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Według znajomych rodziny, kobieta kochała swoje dzieci i trudno doszukiwać się powodów morderstwa. Kolega 16-latka zdradził, że chłopak był bardzo zazdrosny o to, że matka w ostatnim czasie więcej czasu poświęca na jego 4-letnie rodzeństwo, a on sam je "niańczy". Nikt jednak nie spodziewał się, że Timerlan przejdzie do czynów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News