Wnuczek zabił własną babcię. Porażające szczegóły zbrodni w polskim mieście

Wnuczek zabił własną babcię. Porażające szczegóły zbrodni w polskim mieście Źródło: unsplash.com Amisha Nakhwa

Babcia zginęła z rąk własnego wnuczka. Tragedia, do jakiej doszło w polskim mieście, wstrząsnęła lokalną społecznością. Przekazywane mediom szczegóły odbierają mowę i mrożą krew w żyłach. Nie mieści się w głowie, że mógł dopuścić się czegoś takiego.

80-letnia babcia nie przypuszczała, że pewnego dnia przyjdzie jej zginąć w tak brutalny sposób, a oprawcą okaże się jej wnuczek, którego od najmłodszych lat starała się wychować na dobrego człowieka. Starsza kobieta była jednak bezradna. Ten nie okazał litości, a po wszystkim zrobił zatrważającą rzecz. Policja wszczęła śledztwo. 

Tragedia w polskiej miejscowości. Babcia zamordowana przez wnuczka 

O scenach rodem z najgorszego horroru, które rozegrały się w nocy ze środy na czwartek w jednym z mieszkań w bloku w miejscowości Stuchowo, w powiecie kamieńskim, w województwie zachodniopomorskim, informuje "Fakt". Jak możemy się dowiedzieć, na krótko przed tragedią między 80-letnią kobietą i jej 27-letnim wnuczkiem miało dojść do awantury. Według zeznań sąsiadów, nie była to pierwsza kłótnia, a policja interweniowała w tym miejscu już wielokrotnie. Tym razem jednak finał był o wiele bardziej wstrząsający. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do morderstwa najprawdopodobniej doszło około północy, ponieważ, jak zeznali mieszkańcy bloku, tuż po godzinie 24:00 mężczyzna zaczął krzyczeć przez okno, że zabił własną babcię, po czym wybiegł z budynku i rozebrał się do naga. Niestety, wezwana na miejsce pomoc potwierdziła słowa 27-latka, znajdując w mieszkaniu ciało 80-latki. Kobieta kilkukrotnie została ugodzona nożem. Okazało się, że tego wieczora w domu była również matka sprawcy, jednak nie była w stanie nic zrobić. Policja zjawiła się godzinę później. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsatu. Bardzo smutne informacje

2. Zajada się nimi wielu Polaków. Niestety są bardzo szkodliwe dla zdrowia

Jak informuje "Fakt", wnuczek zamordowanej staruszki został natychmiast zatrzymany, a po doprowadzeniu do prokuratury usłyszał zarzut zabójstwa. Według wstępnych ustaleń śledczych, mężczyzna najprawdopodobniej był pod wpływem środków odurzających, gdy doszło do przestępstwa. Z kolei z ustaleń "Faktu" wynika, że 27-latek od dawna sprawiał wiele problemów, jednak w ostatnim czasie wydawał się nieco spokojniejszy. Nie miał stałego zajęcia i wciąż był na utrzymaniu babci i matki. Ta z kolei w niedalekiej przeszłości straciła męża, który zmarł wskutek ciężkiej choroby i drugiego syna, który popełnił samobójstwo. Wiadomo, że prokuratura wniosła o tymczasowe zatrzymanie młodego mordercy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Kolejne obostrzenia. Tym razem chodzi o organizacje meczów
  3. Watykan potwierdził przykre doniesienia. Chodzi o papieża Franciszka
  4. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
  5. Pojedziesz zatankować i ostro się zdziwisz. Zmiana obejmie wszystkich kierowców
  6. Porażające wydarzenie na pogrzebie. Nagle z trumny zaczęły dobiegać dźwięki, wszyscy byli wstrząśnięci

Źródło: Fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News