Babcia nie mogła znaleźć swojej sztucznej szczęki. Wtedy spojrzała na psa i popłakała się

Babcia nie mogła znaleźć swojej sztucznej szczęki. Wtedy spojrzała na psa i popłakała się Źródło: pxhere.com/CC0 Public Domain

Babcia jest znana z zapominalstwa. Czasami odłoży coś i nie może tego znaleźć, jednak nie w tym przypadku. Tutaj winowajca znalazł się od razu i rozbawił staruszkę do łez.

Babcia, jak to zwykle bywa ze starszymi osobami, czasem czegoś zapomina. Takie starsze osoby - nie tylko zresztą panie, bo problem dotyczy także mężczyzn - mogą czasem zapomnieć, gdzie odłożyły potrzebny im przedmiot. Rzeczy, które najczęściej "giną" to okulary, portfel, pilot do telewizora czy kapcie. 

Tym razem chodziło o coś o wiele bardziej potrzebnego - sztuczną szczękę. Szybko się jednak okazało, że tym razem winnego nie trzeba było daleko szukać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozbawiona babcia

Do babci przyszła w odwiedziny wnuczka, która niedawno adoptowała prześliczną, młodą suczkę. Kobieta wpatrzona jak w obrazek w swoją psinkę, nie zostawiała jej w domu samej nawet na chwilę. Cały czas jej towarzyszyła, podczas wizyty u babci również. 

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, ale babcia po jakimś czasie poczuła się zmęczona i przeprosiła wnuczkę, mówiąc, że musi położyć się i odpocząć. Wnuczka absolutnie nie miała nic przeciw drzemce babci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Seniorka zawsze przed snem kładła pod poduszkę sztuczną szczękę. Tak zrobiła i tym razem. Gdy się obudziła, nie mogła ukryć zdumienia. Jej protezy nigdzie nie było. Niemożliwe, ale jednak. Przedmiot, który zawsze odkłada w to samo miejsce nie miał prawa zaginąć.

Przerażona zaczęła się rozglądać po pokoju i nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Zaczęła się śmiać. W pewnej chwili śmiech przeszedł w łzy. Płakała ze śmiechu, bo zobaczyła, co zrobiła suczka, gdy ona spała. Jej oczom ukazał się mały piesek, który w zębach trzymał jej szczękę w taki sposób, że sztuczne zęby wyglądały jak jej prawdziwe. Efekt był tak komiczny, że zdjęcie trafiło do sieci i rozbawiło wielu internautów. 

uploaded

fot. Facebook/Anna Carolina Lima

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nikt z gości weselnych nie wiedział, jak zareagować. Panna młoda wybuchła płaczem, a Łukasz na kolanach błagał ją o wybaczenie
  5. 8-letni syn wściekł się na matkę, bo zabrała mu telefon. Ukarał ją tak, że kobieta już nigdy nie przestanie cierpieć
  6. Tymczasowo zaadoptowała psa. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że suczka skrywała poważną tajemnicę

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykuł