Babcia poszła do fryzjera. Gdy wróciła do domu, rodzina zaniemówiła, natychmiast chwycili za telefony

Babcia poszła do fryzjera. Gdy wróciła do domu, rodzina zaniemówiła, natychmiast chwycili za telefony Źródło: Freepik freepik

Babcia nie była zadowolona ze swojej fryzury. Stwierdziła, że przyszedł czas na diametralne zmiany. Gdy wróciła do domu, wszyscy domownicy zaniemówili. Nie mogli uwierzyć w to, na jaki pomysł wpadła kreatywna staruszka. Natychmiast chwycili za telefony, by uwiecznić ten nietypowy widok. Nie wiedzieli, że babcia jest do tego zdolna.

Babcia była znudzona fryzurą, która towarzyszyła jej bez przerwy od kilku dekad. Jako urzędniczka przez lata musiała decydować się na stonowane, klasyczne stylizacje i proste fryzury. Jej szafa obfitowała w garsonki i białe koszule, które dopełniała butami na niewielkim obcasie. Blond włosy spinała zwykle w grzeczny koczek, który nadawał szyku i sprawdzał się w kontaktach z klientami biznesowymi.

Babcia zaskoczyła swoich bliskich nietypową fryzurą

Babcia, która od ponad dekady była już na emeryturze, pozostawała wierna swoim przyzwyczajeniom sprzed lat. Przez długi czas nie myślała o zmianach. Nie planowała ich także, gdy umawiała się na wizytę do fryzjerki, która regularnie zajmowała się jej włosami. Gdy zasiadła w fotelu u specjalistki, w jej głowie zrodził się pewien pomysł. Postanowiła natychmiast wcielić go w życie. Stylistka, która usłyszała prośbę staruszki, była nieco zaskoczona, ale spełniła jej marzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Babcia zdecydowała się na krótkie, asymetryczne cięcie, z długą grzywką opadającą na twarz. Jeden z boków głowy został diametralnie przycięty. Całość układała się znakomicie, otaczając twarz starszej pani zadziornymi, wycieniowanymi pazurkami. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim nietypowy kolor. 74-latka zdecydowała się na jaskrawe pasemka w kolorze pastelowego różu i błękitu. Trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę zachwycający.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilnie ostrzega. Najbliższe godziny będą kluczowe, duże zagrożenie dla wielu Polaków

2. Szkoda, że nie ma ich już z nami. Polskie gwiazdy, które przegrały z nowotworem

3. Niestety, koronawirus w komunikacji miejskiej. Sanepid pilnie szuka pasażerów

- Mam 74 lata i zrobiłam sobie dzisiaj taką fryzurę. Uwielbiam to, jak teraz wyglądam! Co myślicie? Bądźcie szczerzy. Zawód, który wykonywałam przez całe życie, nie pozwalał mi na realizację takich pomysłów. Musiałam wybierać bardziej konserwatywne rozwiązania. Teraz mogłam spełnić swoje marzenie - napisała staruszka na swoim profilu na Twitterze.

Pod jej postem nie brakuje pozytywnych komentarzy. Internauci są zachwyceni nietypowym pomysłem, na jaki wpadła babcia. Wiele osób gratuluje jej odwagi i niestereotypowego myślenia. Są pełni podziwu dla odwagi staruszki, która nie dała się zaszufladkować ze względu na wiek i postanowiła spełnić swoje marzenie z młodości. 74-latka jest dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na realizację planów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda pokazała się u boku męża. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, co ona na siebie włożyła?
  2. Bandziorek z “Chłopaków do wzięcia” wyznał prawdę po wyjściu z więzienia. Potwierdził się czarny scenariusz
  3. Babcia poszła do fryzjera. Gdy wróciła do domu, rodzina zaniemówiła, natychmiast chwycili za telefony
  4. Niespodziewana, zła wiadomość dla emerytów. Dostaną mniej pieniędzy, ręce opadają
  5. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News