Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi Źródło: Lolmania

Babcia przejęła opiekę nad wnukami po śmierci ich rodziców. Dla dziewczynki był to początek dramatu. Gdyby nie udało się nagrać potwornego zachowania kobiety, być może dramat trwałby nadal.

Babcia przyjęła do swojego domu czwórkę wnuków, gdy ich rodzice zginęli w tragicznym wypadku. 7-letnia dziewczynka na pewno nie spodziewała się, że niedługo po przeżyciu jednej traumy, będzie musiała mierzyć się z kolejnym dramatem. A jego sceną będzie dom babci.

Babcia znęcała się nad wnuczką. Dziewczynka przeżyła piekło

51-letnia Geneva S. Robinson i jej 33-letni partner Joshua okazali się potworami. O ile trzech chłopców było traktowanych pobłażliwie, o tyle wnuczka codziennie musiała zmagać się z przemocą i nienawiścią ze strony własnej babci.

Dziecko musiało przeżyć bardzo wiele złego. Było bite, kopane, opiekunowie maltretowali ją psychicznie, zamykali na noc w garażu, była też wykorzystywana seksualnie. Gdy sprawa wyszła na jaw, prokuratura nazwała dom Genevy S. Robinson "domem z horroru".

Dramat przerwany dzięki nagraniu

Dramat dziewczynki trwała ponad rok. Nikt z otoczenia nic nie podejrzewał, choć dziecko nie było nawet dopuszczane do rówieśników, a jeśli już coś na ten temat mówiła, niespecjalnie dawano jej wiarę. Musiała cierpieć w samotności. Na szczęście zdobyła się na odwagę i udało jej się w tajemnicy nagrać okropne sceny, które działy się w jej domu. Tylko dzięki temu nagraniu kobieta i jej partner zostali aresztowani, gehenna 7-latki została przerwana, a o jej tragedii mówi teraz świat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Badania psychologiczne potwierdziły głęboką traumę u dziecka. Żyło ono w ciągłym strachu i stresie. Babcia potrafiła ją straszyć, przebierając się za wiedźmę i grozić śmiercią. Dręczenie psychiczne okazało się nie mniej bolesne, niż fizyczne tortury. Jak określił sąd, który wydawał wyrok w sprawie Genevy i Joshui, uzasadniał karę "zabiciem blasku w oczach dziewczynki".

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach
2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Nie było wątpliwości, że dręczyciele zostaną uznani winnymi. Pozostawało pytanie jak wysoka będzie kara. Ostatecznie babcia usłyszała wyrok potrójnego dożywocia, a jej partner spędzi w więzieniu 30 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono poruszające fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Niewielu o tym wie, że każdy może dostać 500 zł od ręki. Wystarczy zgłosić się do urzędu

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News