Babcia opuściła wnuka z 4. pietra
YouTube / An Article
Monika Majko - 12 Stycznia 2020

Babcia umyślnie spuściła wnuczka z 4. piętra. Wyciekło nagranie, powód nie mieści się w głowie

Babcia zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie. Kobieta spuściła swojego wnuczka na linie z 4. piętra. Powód jej szokującego zachowania jest niewiarygodny.

Babcia zupełnie nie wzięła pod uwagę, jak niebezpieczne było to, co zrobiła. Kobieta spuściła swojego wnuczka na linie z 4. piętra. Obserwujący wydarzenie przechodnie byli w ogromnym szoku. Powód, dla którego staruszka zachowała się tak nieodpowiedzialnie, jest niewiarygodny. Chłopiec był w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Babcia opuściła na linie 7-latka z 4. piętra

Staruszka zachowała się niesamowicie nieodpowiedzialnie, naraziła swojego wnuczka na śmiertelne niebezpieczeństwo, a powód, dla którego to zrobiła, jest przerażający. Widok, jaki zobaczyli przechodnie zmroził im krew w żyłach, do końca życia zapamiętają 7-latka wiszącego na linie kilkanaście metrów nad ziemią.

Krzysztof Jackowski przepowiedział katastrofęCzarna wizja Jackowskiego. Odważne słowa jasnowidza, ma ucierpieć wielu ludziCzytaj dalej

Całą sytuację nagrał telefonem komórkowym jeden z przypadkowych przechodniów. Na wideo, które trafiło do internetu, można zobaczyć, jak staruszka opuszcza z balkonu na 4. piętrze małego chłopca. Dziecko przywiązane jest do liny, którą trzyma w rękach kobieta. Przerażający widok zszokował przechodzących nieopodal ludzi.

Babcia naraziła dziecko na śmiertelne niebezpieczeństwo, wszystko z nieprawdopodobnego powodu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaPrzyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serceCzytaj dalej

Wszystko wydarzyło się w prowincji Nanchong w Chinach. Staruszka przywiązała do liny swojego 7-letniego wnuczka, a później opuściła go na balkon poniżej swojego. Okazało się, że kobieta naraziła życie dziecka po to, by chłopiec uratował jej kota, który utknął na parapecie sąsiadów. Gdy tylko dziecko chwyciło zwierzaka w ramiona, kobieta z powrotem wciągnęła go na swój balkon.

Dzisiaj grzeje:

1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. TVN właśnie ujawnił nieznane zdjęcie Adamowicza na chwilę po zamachu. Bardzo smutne, tylko dla osób o mocnych nerwach [FOTO]

Internauci są oburzeni szokującym zachowaniem staruszki. Dziecko było narażone na ogromne niebezpieczeństwo. Wystarczyła chwila nieuwagi, by mały chłopiec spadł z kilkunastu metrów. 7-latek miałby naprawdę niewielkie szansę na przeżycie takiego upadku. Stanowcza reakcja użytkowników dotarła do staruszki. Kobieta uświadomiła sobie, jak nieodpowiedzialnie postąpiła i przyznała się do błędu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa "
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  4. Żona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć drugą równie naturalną piękność
  5. Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomość

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News