82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia Źródło: youtube.com/This Morning

Babcia mimo swojego wieku jest pełna wigoru. Nie wyszła z wprawy, jeśli chodzi o sztukę flirtu - może to potwierdzić kolejnymi zdobytymi męskimi sercami. Dla niej to nie problem, by oczarować facetów młodszych od niej o całe pół wieku.

Babcia w wieku 82 lat jest w stanie oczarować mężczyznę poniżej 35 roku życia - to nie fikcja. Kobieta sama twierdzi, że jeszcze nikt jej się nie oparł i nie zamierza dążyć do stałego związku. Tak jej dobrze, a na starość potrzebuje dreszczyku emocji.

Babcia ma nawet trzech nowych kochanków w tygodniu

Hattie Retroage z Nowego Jorku nazywa samą siebie prawdziwą wariatką. Nic dziwnego - takiej werwy i kondycji mógłby jej pozazdrościć każdy. Jest specyficzną osobą, ponieważ otwarcie łamie tematy tabu oraz opowiada o seksie starszych i młodszych osób. Dziennikarzom szczerze przyznaje, że "nie spotkała mężczyzny, który nie chciałby jej przelecieć".

Po takiej reklamie być może rzeczywiście nie może opędzić się od zalotników. Hattie od 35 lat jest singielką i korzysta z tego pełną parą. Z uśmiechem na ustach mówi, że co tydzień ma nawet trzech nowych kochanków, z którymi bawi się do białego rana. Wszystko dzięki postępowi techniki - babcia zainstalowała w swoim telefonie aplikację randkową i chętnie konwersuje z każdym ciekawskim.

Syn ma dość tego, co wyrabia mama

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hattie pokazuje się jako bardzo wyzwolona kobieta i otwarcie poleca seks każdej kobiecie, ponieważ to "świetny rodzaj sportu". Dziennikarze ciekawi, dlaczego akurat pada na mężczyzn młodszych o dobre 50 lat otrzymali odpowiedź, że "mężczyźni w moim wieku nie są już w stanie zapewnić kobiecie orgazmu".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

W aplikacji randkowej dla żartu ustawiła sobie jeden warunek dotyczący spotkania z nią - trzeba być nie starszym niż 35 lat. Babcia długi czas myślała, że nie ma szans w tej grupie wiekowej, jednak teraz to dla niej priorytet przy umawianiu się na randki.

Choć Hattie jest sama od ponad 30 lat, ma dwójkę najbliższych dzieci. Doczekała się nawet trójki wnucząt - jest naprawdę spełnioną babcią. Jej córka kibicuje jej w korzystaniu ze statusu singielki i urozmaicaniu nudnego, starczego życia, z kolei syn kompletnie się z nią nie zgadza i są na wojennej ścieżce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

Źródło: Popularne

Następny artykuł