Kalekie i schorowane żebraczki nagle rzuciły się sobie do gardeł. Bójka ujawniła ich oszustwa

Kalekie i schorowane żebraczki nagle rzuciły się sobie do gardeł. Bójka ujawniła ich oszustwa Źródło: twitter/Riprendiamoci_Roma/

Gdy jedna żebrząca babcia otrzymała pieniądza, a druga stojąca tuż obok, nie, doszło nie tylko do ostrej wymiany zdań, ale i do rękoczynów. Staruszki rzuciły się sobie do gardeł, aż nagle ujawniły swoje oszustwa.

Pewna babcia udała się na plac w Watykanie, by prosić turystów i pielgrzym o pieniądze. Tuż obok niej żebrała druga kobieta, wyglądająca na równie schorowaną i potrzebującą. Gdy przechodzień wsparł finansowo tylko jedną z nich, doszło do niezłej bójki. Wszyscy zgromadzeni byli w szoku, gdy nagle skrywana przez obie kobiety prawda, wyszła na jaw.  

Jedna babcia zaatakowała drugą. Pokłóciły się o pieniądze

Na placu św. Piotra w Watykanie, widok żebrzących osób w różnym wieku, nie jest niczym nadzwyczajnym. Przybywający w to miejsce turyści, ale i lokalni mieszkańcy, zdążyli już przywyknąć do proszących o pieniądze schorowanych ludzi. Ponieważ na placu każdego dnia pojawiają się setki wiernych, którzy chętnie wspomagają potrzebujących, takim sposobem można w ciągu jednej doby dorobić się niezłej sumy, dlatego nie trudno o fałszywych żebraków. 

Jakiś czas temu, tuż obok siebie, żebrały dwie, równie schorowane kobiety. Obie wyglądały na naprawdę potrzebujące, jednak turysta, który wówczas przechodził obok, postanowił wesprzeć tylko jedną z nich. Nie podejrzewał, że taki krok może doprowadzić do karczemnej awantury. Starsze panie rzuciły się sobie do gardeł, walcząc o kilka ofiarowanych monet. Turyści zaczęli nagrywać całe zajście, co jak się później okazało, było świetnym pomysłem. 

Bójka ujawniła oszustwo 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobiety były tak pochłonięte awanturą między sobą, że nawet nie zauważyły, gdy spod ich ubrania wypadły zwinięte w kulki szmaty, które miały imitować garby. Co więcej, ich żwawe ruchy wyraźnie wskazywały na to, że nie do końca są tak bardzo schorowane, jak wszyscy dookoła początkowo myśleli. 

Dzisiaj grzeje: 1. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb
2. Mężczyzna szykował się do snu. To, co zobaczył w swoim łóżku, mrozi krew w żyłach. Cudem uniknął śmierci

 Jeden z gapiów, który zarejestrował zajście, od razu zamieścił nagranie na Twitterze, krótko określając je prawdziwym cudem, bo obie staruszki nagle ozdrowiały. Jak nie trudno się domyślić, gdy tylko "potrzebujące staruszki" spostrzegły, że dalsza kłótnia nie ma sensu, a ich sekret został ujawniony, bez słów wyjaśnienia rozeszły się, każda w swoją stronę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Roksana Węgiel zdradziła swój największy sekret. Uciekała z domu, szukało jej CAŁE Jasło. Rodzice byli przerażeni
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: twitter

Następny artykuł