Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp

Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp Źródło: fot. flickr.com/Olga

Babcia zazwyczaj kojarzy nam się z przemiłą starszą panią, którą rozpieszcza do granic możliwości swoje wnuki. W tym wypadku staruszka jednak w niebywale okrutny sposób ukarała 2-letnią dziewczynkę.

Babcia często sprawuje opiekę nad swoimi wnukami, kiedy ich rodzice zajęci są pracą lub też chcą gdzieś razem wyjść. W takich sytuacjach dzieci raczej nie protestują, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że dziadkowie często zrobią dla nich niemalże wszystko i pozwalają na większą swobodę, niż rodzice. Niestety nie we wszystkich przypadkach czas spędzony z babcią lub dziadkiem to taka sielanka, jak mogłoby się wydawać.

W tym wypadku babcia w niebywale okrutny sposób ukarała swoją zaledwie dwuletnią wnuczkę, tłumacząc się tym, że miała zły dzień, a dziewczyna zachowywała się w nieodpowiedni sposób. Teraz dziecko codziennie musi się zmagać z potwornym bólem, a jej stópki mogą zostać amputowane.

Babcia ukarała swoją wnuczkę w bestialski sposób

Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak ktokolwiek może być tak okrutnym wobec malutkiego dziecka. Często można usłyszeć o metodach wychowawczych z dawnych lat, które teraz przyprawiają wiele osób o ciarki, ale to przechodzi wszelkie pojęcie. Jeszcze jakiś czas temu dawanie klapsów było powszechną metodą na uspokojenie niegrzecznych dzieci, ale zanurzanie stóp we wrzątku to przerażający przejaw sadyzmu. 

Właśnie do takich dantejskich scen doszło w Chattanooga w amerykańskim stanie Tennessee. 2-letnia Kaylee Robinson przebywała pod opieką swojej babci, a w jej domu i nikt nie podejrzewał, że ta wizyta zakończy się taką tragedią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stopy dziewczynki są potwornie poparzone i nawet sam szeryf stwierdził, że to najgorszy przypadek tego typu, który widział. Mimo przeprowadzonej operacji, rany 2-latki nie chcą się goić i lekarze obawiają się, że trzeba będzie amputować stopy dziewczynki.

To potworne, że do takiego stany mogła doprowadzić dziecko jej własna babcia. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego, co zrobiła ta kobieta. Jej sprawą zajmie się teraz sąd, ponieważ została oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem i aktualnie czeka na swoją rozprawę w policyjnym areszcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

 - To nie w porządku. Na tym świecie nie ma nic, co dwulatek mógłby zrobić, żeby go tak skrzywdzić. Gdybym mogła decydować, otrzymałaby dokładnie taką samą karę, jaką wymierzyła mojej córce - mówiła opiekunka dziewczynki w rozmowie z ABC.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: Radio Zet

Następny artykuł