Z siatki babci dochodziło miauczenie. Nagle zaczęła nią walić o ścianę, ukryta kamera rozkłada na łopatki

Z siatki babci dochodziło miauczenie. Nagle zaczęła nią walić o ścianę, ukryta kamera rozkłada na łopatki Źródło: youtube/WeeF90

Babcia poprosiła przypadkowego przechodnia o pomoc w znalezieniu drogi na mapie. Gdy przechodzień zaczął wyjaśnienia, z torby zakłopotanej kobiety zaczęło dobiegać miauczenie. Gdy to usłyszała, zaczęła tłuc pakunkiem o ścianę.

Babcia wprawiła przechodniów w niemałe zaskoczenie, a wszystko zostało zarejestrowane przez ukryta kamerę. Starsza kobieta podchodziła do innych osób z dużą torbą w ręce i będąc widocznie zakłopotaną, trzymała w rękach mapę, oraz dużą torbę, z której co jakiś czas było słychać miauknięcia.

Gdy z torby rozległo się po raz kolejny miauczenie, babcia zrobiła coś, co wprawia w osłupienie

Gdy niczego nieświadome ofiary tłumaczyły babci, jak dotrzeć w miejsca wskazane przez nią na mapie, miauczenie z torby nie ustawało. W pewnym momencie starsza kobieta zaczęła udawać, że straciła cierpliwość - odeszła kawałek od przechodnia i zaczęła uderzać pakunkiem z całej siły o ścianę, aż miauczenie ustawało.

Przechodnie nie ukrywali zarówno zaskoczenia, jak i oburzenia. Aby jeszcze spotęgować efekt, w pewnym momencie babcia ręką uderzyła w torbę, a potem dopiero zaczęła "walić" o ścianę. Niektóre ofiar z żartu nie wiedziały co zrobić i stały w osłupieniu, a niektórzy próbowali powstrzymać kobietę od zakatowania rzekomego kota w torbie.

Wszystko zarejestrowała ukryta kamera. Okazało się, że w torbie nie ma żadnego kota

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy spanikowane ofiary żartu zajrzały do torby, to poważnie się zaskoczyły. Okazało się, że w środku znajdowała się jedynie maskotka, która po uderzeniu wydawała odgłosy, które miały przypominać kota. Wszystko zostało zarejestrowane przez ukrytą kamerę - od pierwszego oburzenia po zobaczeniu uderzeń torbą, aż po odkrycie, że wszystko było od początku zaplanowanym żartem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

- Tak się uśmiałem, że aż wyplułem herbatę nosem - napisał jeden z komentujących.

- Nieśmieszne, najgorsze jest to, że ci ludzie w ogóle nie reagują - skomentował inny internauta, którego żart wyraźnie nie rozbawił.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIECI
  2. Agata Duda rozpłacze się, kiedy to usłyszy. Słynna polityk ujawniła wszystkie grzechy Pierwszej Damy
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News