Babcia zostawiła wnuczka na pewną śmierć. Poszła się bawić do kasyna

Babcia zostawiła wnuczka na pewną śmierć. Poszła się bawić do kasyna Źródło: screen/fakt/

Babcia zachowała się w potworny sposób, zostawiając swojego wnuka na pewną śmierć. Policja wszczęła śledztwo, jednak kobieta nieustannie podtrzymywała, że nie ma nic wspólnego ze zgonem malca. Musiało minąć wiele czasu, zanim sprawa znalazła rozwiązanie.

Babcia poszła bawić się do kasyna, a w tym samym czasie jej kilkuletni wnuczek umierał w męczarniach. Trudno sobie wyobrazić tragedię, jaka spadła na tę rodzinę. Kobieta próbowała jakoś się tłumaczyć, jednak ostatecznie wyjawiła całą prawdę. 

Babcia poszła do kasyna, a wnuka zostawiła na pewną śmierć

Do potwornego zdarzenia doszło 21 czerwca 2018 roku w Harrah, stanie Oklahoma. 50-letnia Alanna Jean Orr zostawiła swojego wnuczka Maddoxa Durbina w samochodzie w czasie, gdy temperatura na zewnątrz wynosiła 31 stopni Celsjusza, a sama udała się do pobliskiego kasyna. Wiadomo, że wewnątrz pojazdu temperatura osiągnęła nawet 60 stopni, dlatego malec nie miał szans na przeżycie. 

Z ustaleń policji wynika, ze 5-latek był zamknięty w aucie od godziny 13:23 do 19:28. Gdy babcia wróciła do dziecka, zastała go nieprzytomnego, o czym niezwłocznie powiadomiła pogotowie. Gdy ratownicy przybyli na miejsce, Orr tłumaczyła, że malec nagle zaczął się dusić. Medycy stwierdzili jednak, że Maddox nie żyje już od kilku godzin. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Próbowała się tłumaczyć. Dopiero po roku wyznała całą prawdę 

Policja od razu wszczęła śledztwo, chcąc ustalić w jaki sposób doszło do tragedii. 50-latka nieustannie podtrzymywała, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią 5-latka i nie rozumie co się stało. Co więcej, publicznie mówiła o swojej żałobie, by wzbudzić większe zaufanie. 

- Tyle szczęśliwych wspomnień z naszego wspólnego dnia, a potem musiałam patrzeć, jak mnie opuszczasz. Nadal jestem przy twoim boku. Pozostanę załamana - napisała na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
2. Fatalne wiadomości dla osób w średnim wieku. Wasze emerytury drastycznie spadną

Mimo usilnych tłumaczeń całej sprawy, w kwietniu bieżącego roku, kobieta usłyszała zarzut drugiego stopnia. 50-latka zdała sobie sprawę, że sytuacja nie ma wyjścia i ostatecznie postanowiła wyjawić prawdę na temat tragicznego dnia. Orr przebywa w areszcie, gdzie wyczekuje na proces. Nie wykluczone, że resztę swojego życia spędzi w więzieniu.  

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: fakt 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu