Niewyobrażalny horror na Pomorzu. Pociął własną babcię maczetą

Niewyobrażalny horror na Pomorzu. Pociął własną babcię maczetą Źródło: fot. maxpixel.net

Babcia stała się ofiarą swojego własnego wnuczka. Wedle informacji podanych w mediach, kobieta została zaatakowana maczetą, a wszystko przez kilkadziesiąt złotych.

Babcia dla swoich wnucząt zrobi niemalże wszystko. Nie bez powodu mówi się, że nikogo tak mocno się nie kocha, jak właśnie wnuki. Jednak niestety w tym wypadku starsza kobieta stała się ofiarą swojego wnuka, który rzucił się na nią z maczetą. 74-latka została zabrana do szpitala, gdzie walczy o życie.

Co więcej, nie jest ona jedyną ofiarą 34-latka, który został już zatrzymany przez policję w roli oskarżonego. Jednak jak na razie służby wstrzymują się od komentowania całej tej sytuacji. Udzielono jedynie krótkiego oświadczenia. Sprawa cały czas pozostaje w toku.

Babcia nie chciała dać mu 20 złotych

Stare przysłowie mówi, że jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze i niestety wiele wskazuje, że to dokładnie skłoniło 32-latka do zaatakowania maczetą swojej babci. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna miał zażądać od 74-latki, aby ta dała mu 20 złotych. Kiedy mężczyzna usłyszał odmowę, to wyszedł z mieszkania, a następnie wrócił, trzymając w ręku maczetę i wpadł w prawdziwy szał.

32-latek zadał swojej babci liczne rany cięte między innymi na twarzy. W mieszkaniu byłą również obecna żona napastnika, która również została raniona przez niego. Do tragedii doszło w jednym z mieszkań w Darłowie. 74-latka natychmiast została przetransportowana do szpitala w Koszalinie, gdzie udzielono jej profesjonalnej pomocy medycznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTY POD GALERIĄ

Według informacji podanych przez media jej stan jest ciężki i kobieta walczy o swoje życie. Policji udało się już zatrzymać podejrzanego 32-latka, który jak na razie został zatrzymany. Jednak jak na razie funkcjonariusze nie podają zbyt wielu informacji.

 - Mogę potwierdzić, że został zatrzymany 32-latek podejrzewany o dokonanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u dwóch osób - przekazała mł. asp. Kinga Warczak, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Sławnie.

Całe dochodzenie jeszcze trwa, ale jeżeli podejrzenia względem 32-latka się potwierdzą, to bez wątpienia sprawa znajdzie swoje zakończenie podczas rozprawy sądowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News