Babcia nie miała żadnych szans na przeżycie. Jej ciało musiały wydobywać cztery zastępy straży pożarnej

Babcia nie miała żadnych szans na przeżycie. Jej ciało musiały wydobywać cztery zastępy straży pożarnej Źródło: Pixabay/bzak

78-letnia babcia zginęła w nieszczęśliwym wypadku na polu. Mimo błyskawicznej reakcji służb ratowniczych, kobiety nie udało się uratować. Nie miała żadnych szans, to była śmierć na miejscu.

78-letnia babcia padła ofiarą tragicznego wypadku, który przydarzył się na jednym z pól w Siemianicach w Wielkopolsce. Kobieta zginęła na miejscu - z ciężarem kilkuset kilogramów, który przygniótł  ją do ziemi, nie miała żadnych szans. Mimo interwencji straży pożarnej, nie udało się jej ocalić.

Nie żyje babcia z Siemianic. Zginęła na miejscu

Do dramatu doszło w Siemianicach, wsi położonej w powiecie kępińskim. W środę 4 września na jedno z tamtejszych pól wyszła 78-letnia mieszkanka miejscowości. Jak informuje portal wlkp24.info, w pewnym momencie spadły na nią stojące na polu baloty słomy. Przygnieciona ciężarem kilkuset kilogramów, kobieta zginęła na miejscu.

Na miejsce tragedii przybyła straż pożarna. Starano się wyciągnąć ofiarę spod bali - z ich ciężarem walczyły aż cztery zastępy straży pożarnej. Ostatecznie strażakom udało się wyciągnąć spod balotów kobietę, ale było już za późno. 78-latka nie żyła.

Sprawa dla prokuratury. Śledztwo w sprawie okoliczności wypadku

Przygnieciona balami starsza kobieta nie miała szans. Przybyły na miejsce wypadku wraz ze strażą pożarną lekarz nie mógł już pomóc ofierze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uwolnieniu spomiędzy balotów słomy kobiety, u której przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon - powiedział asp. Jakub Sobczak z Państwowej Straży Pożarnej Kępno w rozmowie z Radiem SUD.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Teraz sprawą zajmuje się policja. Kępińscy funkcjonariusze starają się ustalić dokładne przyczyny wypadku. Ich działania prowadzone są pod nadzorem prokuratury. Śledczy muszą przede wszystkim określić, jak dokładnie doszło do tragedii, jakie były jej bezpośrednie okoliczności - co spowodowało, że ważąca kilkaset kilogramów bela słomy spadła na kobietę i śmiertelnie ją przygniotła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Super Express, Radio SUD

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu