Jest babcią, a wygląda lepiej niż niejedna 20-latka. Aż ciężko uwierzyć, ile lat ma kobieta z takim ciałem (FOTO)

Jest babcią, a wygląda lepiej niż niejedna 20-latka. Aż ciężko uwierzyć, ile lat ma kobieta z takim ciałem (FOTO) Źródło: Instagram/ LoLa ‘Nez

Babcia zwykle kojarzy nam się z poczciwa staruszką, która ma już swoje lata, nie jest wyjątkowo sprawna fizycznie, a jej twarz pokryta jest zmarszczkami. Ta kobieta jednak udowadnia, że można mieć wnuki, a jednocześnie czuć się wspaniale i posiadać boskie ciało.

Babcia z Florydy udowadnia, że wiek to tylko liczba i niezależnie od rocznika, w którym się urodziło, można wyglądać fenomenalnie. Zwykle to słowo kojarzy się stereotypowo ze staruszką poruszającą się o lasce, która robi na drutach i jest schorowana. Jak widać na przykładzie tej sytuacji, posiadanie wnuków wcale nie musi być jednak żadnym ograniczeniem, bo w każdym wieku można wyglądać fenomenalnie. 

Babcia wygląda lepiej niż niejedna 20-latka 

Babcia pochodząca z Filipin i mieszkająca w Stanach Zjednoczonych przyznaje, że nigdy nie czuła się bardziej atrakcyjna. Kobieta ma 48 lat, odchowane dzieci, wnuki, a mimo to smukłej i wysportowanej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna 20-latka

Lola Nez ciężko sobie zapracowała na ten młody i kwitnący wygląd. Kobieta na co dzień dużo ćwiczy i zajmuje się kulturystyką. Kiedy zobaczycie jej zdjęcie nie uwierzycie, że jest babcią. Wygląda zachwycająco. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tajemnica młodości 

Obecny młody wygląd, Lola Nez, zawdzięcza swojej ciężkiej pracy, ale również temu, że trener personalny zasugerował jej, że sport może pomóc jej w złagodzeniu objawów choroby. W 2014 roku zdiagnozowano u niej bowiem chorobę refluksową przełyku - to wtedy kobieta zaczęła intensywnie ćwiczyć. 

Efekty zaangażowania w sport są namacalne. Nie dość, że jej ciało zaczęło wyglądać coraz lepiej i miała coraz więcej mięśni, to jeszcze zdecydowanie poprawiła się jej wiara we własne możliwości. Jeżeli chodzi o dobre samopoczucie i atrakcyjność, bardzo istotne jest odzyskanie pewności siebie. Lola, mimo że jest babcią, postanowiła nie przejmować się swoim wiekiem i żyć pełnią życia. Teraz stara się zainspirować inne kobiety do zrobienia tego samego. 

Babcia z Florydy udowadnia, że wiek to tylko liczba i tak naprawdę mamy tyle lat, na ile się czujemy. Ona twierdzi, że nigdy nie czuła się lepiej. Kiedy ogląda się jej zdjęcia na Instagramie, to aż bije z nich ta wielka radość i pewność siebie, jakich z pewnością pozazdrościć może jej wiele dużo młodszych osób. 

Źródło: Instagram/Lola Nez

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Tak wygląda dom, który Justyna Żyła dostała po rozwodzie. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  6. Burza wokół Małgorzaty Rozenek. Do sieci trafiło jej zdjęcie po seksie
  7. Znanej dziennikarce puściły nerwy. Zenek Martyniuk zmieszany z błotem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł