Babcia wymierzyła karę 2-latce. Dziewczynka może stracić stopy

Babcia wymierzyła karę 2-latce. Dziewczynka może stracić stopy Źródło: materiały policyjne

Babcia w bestialski sposób potraktowała 2-latkę. Ukarała dziewczynkę, bo ta jej zdaniem zachowywała się bardzo niegrzecznie. Rozwścieczona kobieta przygotowała wiadro, a następnie poszła po przestraszoną wnuczkę. To, co stało się później, przeraża.

Babcia ukarała w najbardziej dotkliwy sposób 2-letnie dziecko. Chwilę po wymierzeniu niezwykle brutalnej kary, dziecko trafiło w ciężkim stanie do szpitala. Lekarze byli przerażeni, ale postanowili zawalczyć o zdrowie dziewczynki. Niestety, niewykluczone, że jedynym wyjściem, aby dziecko w pełni wyzdrowiało, będzie amputacja kończyn.

Babcia ukarała 2-latkę. Teraz grozi jej amputacja stóp

Jak podaje stacja ABC 2, do sytuacji doszło w stanie Tennessee (USA). To tam babcia w bestialski sposób potraktowała swoją wnuczkę. Jak wyznała później dziennikarzom, jej wnuczka zasłużyła sobie na takie potraktowanie, bo była wobec babci bardzo opryskliwa i zachowywała się niegrzecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lokalna społeczność była wstrząśnięta słysząc w jaki sposób babcia potraktowała zaledwie 2-letnie dziecko. Kobieta przygotowała wiadro z wrzątkiem, a następnie zaprowadziła do niego swoją wnuczkę. Później przytrzymując ją zamoczyła jej stopy we wrzątku i patrzyła, jak jej wnuczka aż piszczy z bólu. Dziecko omal nie umarło, ale babcia najwyraźniej czerpała przyjemność z kary, jaką zadała swojej wnuczce.

Skóra ze stópek dziecka odeszła niemal w całości. Wokół kostek pojawiły się olbrzymie bąble wypełnione osoczem. To, jak dziewczynka bardzo cierpiała, a także jak wciąż cierpi, ciężko sobie wyobrazić. Na szczęście istnieje nadzieja na wyleczenie dziewczynki - bez konieczności amputacji jej nóżek. Lekarze przyznali, że to najgorsze poparzenia, jakie widzieli w swojej karierze.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Trwa zbiórka pieniędzy, a internauci coraz chętniej wpłacają 2-latce kolejne datki. Natomiast babcia dziecka najprawdopodobniej trafi na kratki. Internauci, czytając komentarze w sieci, chcieliby, aby kobieta siedziała tam jak najdłużej.

Fot. GoFundMe

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News