Z bloku ujrzał podejrzaną staruszkę na cmentarzu. Policjantów zamurowało po otwarciu jej toreb, grozi jej wiele lat więzienia

Z bloku ujrzał podejrzaną staruszkę na cmentarzu. Policjantów zamurowało po otwarciu jej toreb, grozi jej wiele lat więzienia Źródło: unsplash/Cristian Newman/

Babcia krążyła między alejkami cmentarza i aż trudno uwierzyć w powód, jaki ku temu miała. Choć była przekonana, że nikt nie dowie się o całym procederze, sprawą zajęła się policja. Grozi jej teraz kilka lat więzienia.

Pewna babcia od razu zwróciła jego uwagę, a jej zachowanie wydało mu się dość podejrzane. Nie zwlekając ani chwili, zadzwonił po odpowiednie służby, które zajęły się starszą kobietą. Minęła zaledwie chwila, a na jaw wyszły nowe, jeszcze bardziej szokujące fakty w sprawie zatrzymanej. Teraz surowo za wszystko odpowie. 

Babcia wzbudziła jego podejrzenia. Policjantów zamurowało, gdy otworzyli jej torby 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w godzinach porannych, na terenie cmentarza przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi. Mężczyzna, który mieszka w pobliskim bloku, z okna swojego mieszkania dostrzegł starszą kobietę, krążącą między pomnikami i dziwnie się zachowującą. Przypuszczając, że coś jest nie tak, postanowił zawiadomić policję

Przybyłym na miejsce służbom udało się jeszcze zastać na cmentarzu kobietę, która w pierwszej chwili nie zdawała sobie sprawy, że interwencja była spowodowana jej zachowaniem. Po krótkiej rozmowie funkcjonariusze spostrzegli dwie, pokaźnych rozmiarów torby w rękach 67-latki. Gdy je otworzyli, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Każda z nich była wypełniona zniczami, które jak tłumaczyła staruszka, zakupiła w cenie hurtowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Grozi jej wiele lat więzienia 

Kobietę odprowadzono na komisariat, gdzie wszczęto dochodzenie. Staruszka starała się wytłumaczyć, że przybyła na grób matki, a wszystkie znicze były jej własnością, jednak mundurowi doskonale znali już całą prawdę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Wyszło wówczas na jaw nie tylko, że 67-latka kradła z grobów znicze, ale również, że kilka dni wcześniej została zatrzymana po raz pierwszy, gdy odkryto, że kradnie zarówno znicze, jak i wiązanki. Wygląda na to, że łodzianka nie uniknie odpowiedzialności, a za cmentarne kradzieże grozi jej nawet do 8 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas FATALNA niespodzianka
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: radio zet 

Następny artykuł