Babcia okaleczyła 2-letnią wnuczkę, dziewczynce grozi amputacja stóp. Seniorka podała kuriozalny powód swojego okrucieństwa

Babcia okaleczyła 2-letnią wnuczkę, dziewczynce grozi amputacja stóp. Seniorka podała kuriozalny powód swojego okrucieństwa Źródło: materiały policyjne

Babcia okazała się prawdziwą sadystką. Kobieta, która opiekowała się zaledwie 2-letnią wnuczką, postanowiła wystosować wobec niej karę za złe zachowanie. Kuriozalne zachowanie i sadyzm seniorki może skończyć się amputacją kończyn dziecka, a także jej długotrwałym kalectwem.

Babcia dwulatki nie potrafiła zająć się swoją wnuczką. Dziecko płakało, było markotne i w złym nastroju. Nieumiejąca zapanować nad emocjami kobieta postanowiła wymierzyć karę dziewczynce w najokrutniejszy z możliwych sposobów. Okrucieństwo i sadyzm może kosztować dziecko nogi.

Babcia okazała się sadystką. Przerażająca historia okrucieństwa

Do zdarzenia doszło w Chattanooga w stanie Tennessee w USA. 2-letnia Kaylee Robinson przebywała w domu swojej babci Jennifer Vaughn. Relacje rodziny małej dziewczynki z babcią były na tyle dobre, że jej mama często zostawiała swoją pociechę w posiadłości swojej matki, a sama zajmowała się ważnymi sprawami. 11 sierpnia telefon mamy dziecka zadzwonił z przerażającą prośbą o pomoc, a w tle słychać było rozdzierający serce płacz.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Kobieta przyjechała dość szybko do domu Vaughn i zobaczyła przerażający widok. Jej córeczka miała poparzone nogi - do tego stopnia, że widoczna była krew, a nawet pękająca skóra na nogach. Okazało się, że babcia dziewczynki w ramach kary wymyśliła kąpiel we wrzątku. Sama Vaughn próbowała na samym początku skłamać i wyjaśniać, że doszło do wypadku i dziewczynka zatrzasnęła się w łazience, w której była wanna z ciepłą wodą. Dopiero po przyjeździe karetki i policji przyznała się do swojego bestialskiego czynu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rany dziecka się nie goją

Mimo interwencji lekarzy, rany powstałe po poparzeniu, zamiast się goić i zabliźniać, rozrastają się. Niestety, lekarze już w tej chwili mówią o możliwości amputacji kończyn, gdyż obrażenia są zbyt poważne. Nikt nie rozumie, jak seniorka mogła zdecydować się na tak okrutny czyn.

– To nie w porządku. Na tym świecie nie ma nic, co dwulatek mógłby zrobić, żeby go tak skrzywdzić. Gdybym mogła decydować, otrzymałaby dokładnie taką samą karę, jaką wymierzyła mojej córce – podkreślała matka pokrzywdzonego dziecka w rozmowie z ABC 2.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Fakt

Następny artykuł