Gdy babcia się obudziła, zniknęła jej cenna rzecz. Po kilku godzinach spojrzała na psa i nie mogła uwierzyć własnym oczom

Gdy babcia się obudziła, zniknęła jej cenna rzecz. Po kilku godzinach spojrzała na psa i nie mogła uwierzyć własnym oczom Źródło: .

Babcia zaczęła się poważnie martwić gdy zginęła jej jedna, cenna rzecz. Cała rodzina zaczęła przeczesywać z uwagą mieszkanie. W końcu okazało się, że za tajemnicze zniknięcie odpowiada zwierzak.

Babcia postanowiła tylko na chwilę zamknąć oczy, żeby uciąć sobie drzemkę. Gdy się obudziła, zauważyła, że zniknęła jej bardzo cenna rzecz - proteza zębów. Bez tego staruszka nie miałaby jak przyjmować pokarmów, dlatego w poszukiwania zaangażowała się cała rodzina, która zaczęła dokładnie przeczesywać dom.

Babcia gdy się obudziła, spostrzegła, że nie ma jej sztucznej szczęki

Wnuczka wybrała się ze swoim narzeczonym na wizytę do babci - zabrała ze sobą psa, Lunę, którą niedawno zaadaptowali. Po obiedzie babcia z racji wieku czuła się zmęczona, więc postanowiła odpocząć, ucinając sobie krótką drzemkę. Przed położeniem się wyjęła sztuczną szczękę i włożyła pod poduszkę. Jak się okazało, zauważyła to własnie Luna.

Pies podkradł się do śpiącej staruszki i wziął w zęby sztuczną szczękę. Gdy babcia się obudziła, zauważyła, że nie ma jej zguby, więc szybko zawiadomiła odwiedzającą ją rodzinę. Wszyscy zaczęli przewracać dom do góry nogami, nie wiedząc, że za zniknięciem może stać niepozorny zwierzak.

Babcia spojrzała na psa i nieźle się zaskoczyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poszukiwania trwały kilka godzin, aż w końcu babcia spostrzegła, że Luna ma wyjątkowo dziwny i szeroki uśmiech. Oraz znacznie większe zęby, niż mógłby mieć pies jej gabarytów. Wtedy też zorientowali się, że to właśnie niesforny zwierzak stoi za zniknięciem sztucznej szczęki staruszki.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Luna niechętnie oddała swoje nowe uzębienie, ale w końcu udało się rozwiązać problem. Para, która odwiedzała babcię, nie omieszkała jednak zrobić zdjęcia, aby uwiecznić te niecodzienną sytuację. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem internetu - internauci pokładali się ze śmiechu, widząc Lunę ze sztuczną szczęką.

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

Źródło: BoredPanda

Następny artykuł