Ta 63-latka została nazwana najpiękniejszą babcią na świecie. Jej uroda zapiera dech w piersi (Zdjęcia)

Ta 63-latka została nazwana najpiękniejszą babcią na świecie. Jej uroda zapiera dech w piersi (Zdjęcia) Źródło: instagram/yazemeenah/

Nie każda babcia cieszy się, gdy na jej ciele zaczynają pojawiać się zmarszczki, siwe włosy, a skóra przestaje być elastyczna. Są jednak kobiety, które chętnie pokazują ten etap w swoim życiu. Ta 63-latka zdecydowanie jest jedną z nich i nic dziwnego - wygląda zniewalająco.

Babcia, która bierze udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych, brzmi dość niecodziennie. I choć przez wielu mogłaby zostać ostro skrytykowana, w tym przypadku opinie się zgodne. Ta kobieta została okrzyknięta najpiękniejszą babcią na świecie. 63-latka nie wygląda na swój wiek i potrafi w zapierający dech w piersiach sposób pokazać wszystkie części swojego ciała. 

Najpiękniejsza babcia na świecie. Ciężko uwierzyć, ile ma lat 

Yazemeenah Rossi ma 63 lata i bez wątpienia ukazała starość jako najpiękniejszy etap w życiu człowieka. Swoją karierę jako modelka zaczęła w wieku 30 lat, łamiąc tym samym wszystkie stereotypy dotyczące ram wiekowych, w jakich można rozpocząć karierę w modelingu. Choć udało jej się osiągnąć wielki sukces, nieustannie podtrzymuje, że ta branża zdecydowanie jest przeznaczona dla młodszych osób.  

- Wiek to zdecydowanie stan umysłu. Jeżeli potrafisz odnaleźć w sobie dziecko, potrafisz naładować baterie i ciągle mieć tak ważną energię do działania. Musisz mieć radosnego, chętnego przygód i ciekawego nowego ducha - twierdzi. 

Rossi mimo, iż za kilka lat będzie obchodzić 70. urodziny, może cieszyć się sylwetką bogini. Długie, szczupłe nogi, płaski brzuch i wcięcie w talii, a do tego długie, siwe włosy oraz delikatne zmarszczki na twarzy dają jej uroku. Ponadto jej skóra wydaje się wciąż gładka i sprężysta, przez co ta wygląda na co najmniej kilkanaście lat młodszą. Nic zatem dziwnego, że wszyscy nieustannie zachwycają się jej wyglądem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czemu zawdzięcza swój młody wygląd?  

Yazemeenah chętnie pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie, niekiedy publikując te z naprawdę odważnych sesji. Za każdym razem opinia internautów jest zgodna: to najpiękniejsza babcia na świecie. Mimo pozytywnych opinii nie brakuje osób, które nieustannie starają się dociec, czemu 63-latka zawdzięcza tak młody wygląd. Zarzucają jej między innymi liczne operacje plastyczne. Rossi za każdym razem jednak zaprzecza spekulacjom twierdząc, że wszystko jest zasługą odpowiedniej pielęgnacji i diety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

- Nie miałam żadnej operacji plastycznej. Sam pomysł, aby dać się pokroić, w sytuacji, gdy nic mi nie dolega, nie ma dla mnie żadnego sensu. Skórę smaruję oliwą. Włosy smaruję olejem rzepakowym. Stosuję naturalny piling na twarz raz w tygodniu. Jem jedno awokado dziennie. Tylko zdrowe mięso i ryby - mówi. 

instagram/yazemeenah/

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu