Zainstalował w pokoju babci ukrytą kamerę. Wydarzenia, które się nagrały przeszły najśmielsze wyobrażenia

Zainstalował w pokoju babci ukrytą kamerę. Wydarzenia, które się nagrały przeszły najśmielsze wyobrażenia Źródło: YouTube/ Everyone Matters

Babcia nie wiedziała, że w jej pokoju została założona ukryta kamera. To, co zarejestrowała, przechodzi najśmielsze wyobrażenia. Nikt się nie spodziewał, że dojdzie do tak okrutnych wydarzeń.

Babcia, dziadek czy każda starsza osoba wymaga szczególnej opieki. Czasami dzieci są tak zabiegane pomiędzy pracą, a domem, że nie mają chwili, by zająć się starszym członkiem rodziny. W przypadku takich ludzi niejednokrotnie nieuniknione wydaje się trafienie do domu seniora. W dużo gorszej sytuacji są osoby, które nie mają rodziny. Są skazane na przeprowadzkę i samotność właśnie w takim miejscu. 

Ukryta kamera, o której nie wiedziała nawet babcia

Camille jest mężem i ojcem dwójki dzieci, który dzieli swoje życie między przebywaniem wśród członków swojej najbliższej rodziny i pracą. Nie może pozwolić sobie na to, by doszła mu do tego opieka nad chorą mamą. Babcia jego dzieci, Helen, cierpi na Alzheimera. Jej syn zmuszony był podjąć bardzo trudną decyzję i umieścił ją w domu seniora. 

Mężczyzna był przekonany, że znalazł dla mamy odpowiednie miejsce. Płacił ogromną kwotę, by wykwalifikowana kadra pielęgniarska opiekowała się chorą babcią. Kiedy zauważył, ze mama ma podbite oko, Camille założył w jej pokoju kamerę. Chciał dowiedzieć się, co się dzieje z jego mamą.

Przemoc w domu seniora, której ofiarą padła babcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na nagraniu widać, jak pracownicy znęcają się nad kobietą. Nawet nie jeden pracownik, a wszyscy. Każdy w okrutny sposób traktował jego chorą mamę. Kamera zarejestrowała, jak jeden z pielęgniarzy wydmuchuje nos w prześcieradło kobiety, a innym razem dwójka pracowników zaczęła dobierać się do siebie na oczach kobiety, która nie miała ochoty na to patrzeć. Najgorszą rzeczą, której dopuściła się jedna z pielęgniarek, było rzucenie na twarz kobiety ręcznika z jej odchodami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Krupa urodziła! Gwiazda TVN pokazała zdjęcie maluszka chwilkę po porodzie

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Po obejrzeniu nagrania syn natychmiast pokazał je szefowi ośrodka, który zwolnił pracowników, którzy w nieodpowiedni sposób traktowali swoich podopiecznych. Obiecał też, że wprowadzi procedury, które będą miały na celu przeciwdziałanie przemocy w domu seniora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

 źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News