93-letnia babcia znalazła się w śmiertelnej pułapce. Policjantom trudno było uwierzyć własnym oczom, kiedy ją znaleźli

93-letnia babcia znalazła się w śmiertelnej pułapce. Policjantom trudno było uwierzyć własnym oczom, kiedy ją znaleźli Źródło: unsplash/Jeremy_Wong/

Babcia przeżyła prawdziwe chwile grozy, a sytuacji nie poprawiał fakt, że tak naprawdę nie wiedziała, gdzie się dokładnie znajduje. Policja musiała w nietypowy sposób ustalić lokalizację staruszki.

93-letnia babcia zawiadomiła pomoc chwilę po tym, jak znalazła się w śmiertelnej pułapce. Funkcjonariusz, który przyjmował zgłoszenie, starał się dowiedzieć, pod jaki adres wysłać patrol, jednak zgłaszająca zupełnie nie wiedziała, gdzie jest. Stróże prawa musieli dołożyć wszelkich starań, by w końcu ustalić miejsce pobytu staruszki. 

Babcia znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie 

Zajście miało miejsce w gminie Piaseczno około godziny 1:00 w nocy. Starsza kobieta przewróciła się, a po upadku zakleszczyła pomiędzy ścianą a wersalką. 93-latka nie potrafiła samodzielnie wydostać się z potrzasku i co gorsza, tak spędzona noc mogłaby być niebezpieczna nawet dla jej życia. Na jej szczęście w pobliżu leżał telefon, po który udało jej się sięgnąć. Przerażona babcia od razu zadzwoniła na policję, prosząc o pomoc. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiedziała gdzie jest. Policja dotarła do niej dzięki niecodziennym metodom 

Funkcjonariusz, który rozmawiał z 93-latką, próbował nie tylko ustalić, co dokładnie się wydarzyło, ale przede wszystkim uzyskać adres, pod który miał zostać wysłany patrol. Nagle okazało się, że kobieta nie zna adresu, bowiem dom, w którym doszło do wypadku, należy do członka jej rodziny, który w tamtym czasie przebywał za granicą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Mundurowy wiedział, że musi w inny sposób ustalić lokalizację potrzebującej, dlatego od razu zaczął zadawać mnóstwo pytań. Policjant próbował poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących okolicy - budynków, sklepów, ulic, jakie znajdowały się w otoczeniu domu czy innych punktów orientacyjnych. Dzięki uzyskanym informacjom funkcjonariuszowi udało się wytypować adres, który okazał się na szczęście właściwy. Służby w kilka minut przybyły na miejsce i pomogły wyjść staruszce z opresji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: super express 

Następny artykuł