Babcia spacerowała z maleńkim wnuczkiem. Nagle w wózek wjechała rozpędzona maszyna

Babcia spacerowała z maleńkim wnuczkiem. Nagle w wózek wjechała rozpędzona maszyna Źródło: fot. youtube.com/Generalll

Babcia spokojnie spacerowała wraz ze swoim małym wnuczkiem, który grzecznie leżał w wózku. Nagle w malucha uderzyła rozpędzona maszyna. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Babcia często przejmuje opiekę nad wnukami, kiedy rodzice dziecka nie mogą się nim zająć. Tworzy to pomiędzy dzieckiem i babcią niezwykle silną więź, która pozostanie na wiele lat. Niestety wspólny spacer starszej pani z wnukiem zakończył się sytuacją, która potrafi wywołać zawał serca.

Wielu kierowców na naszych drogach nie za bardzo przestrzega przepisy i widać do zarówno w przypadku osób poruszających się na czterech kółkach, jak i miłośników jednośladów. Jednak są pewne granice zachowań na drodze, których nigdy nie powinniśmy przekraczać.

Babcia przechodziła przez przejście dla pieszych z dziecięcym wózkiem, niespodziewanie nadjechała rozpędzona maszyna

Każdy z nas bez wątpienia widział to nie raz. Pieszy chce przejść prawidłowo przez przejście, ale rozpędzeni kierowcy nic sobie z tego nie robią i przejeżdżają tuż przed stojącym człowiekiem. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że jest to niezgodne z przepisami, ponieważ pieszy na przejściu ma zawsze pierwszeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gorzej jest w momencie, kiedy mamy dwa pasy prowadzące w jednym kierunku i tylko na jednym z nich któryś z kierowców zachowa się, jak powinien czyli zatrzyma się przed zebrą. W takiej sytuacji bardzo łatwo o wypadek, ponieważ znów, niektórzy kierowcy nawet widząc, że obok nich inne samochody się zatrzymały, to i tak jadą przed siebie, nawet nie zwalniając.

Do takiej właśnie sytuacji z udziałem motocyklisty doszło w Lubinie. Kiedy przez przejście dla pieszych przechodziła babcia wraz z 4-miesięcznym wnuczkiem, auto na prawym pasie zatrzymało się, aby przepuścić kobietę. Niestety jadący lewym pasem motocyklista całkowicie zignorował to i kontynuował swoją jazdę, uderzając w przednią część wózka.

Kierowca jechał dalej

Po całym zdarzeniu nawet się nie zatrzymał, tylko pojechał dalej. Na szczęście kobiecie ani dziecku nic się nie stało, a nagranie z kamery zamieszczonej w jednym z aut szybko znalazło się na policji. Okazało się wtedy, że 26-latek prowadził motocykl bez odpowiednich uprawnień. Jego sprawą zajmie się sąd.

Dzisiaj grzeje: 1.Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

 - Teraz 26-latek za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Czyn, którego się dopuścił, zagrożony jest karą grzywny do 5000 zł oraz zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do lat 3 – mówił mł. asp. Anna Szajbler z KPP Lubin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News