Pochowali babcię z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie

Pochowali babcię z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie Źródło: unsplash/Priscilla_Du_Preez/

Babcia została pochowana z przedmiotem, którego bez przerwy używała. Bliscy zmarłej nie spodziewali się, że po włożeniu do trumny telefonu komórkowego, po 3 latach dostaną z niego wiadomość. Zamarli, gdy odczytali treść.

Ich babcia była fanatyczką wysyłania SMS-ów. Nie było dnia, w którym nie uraczyłaby swoich bliskich dłuższą lub krótszą wiadomością na niemalże każdy temat. Wydawało im się to dość zabawne, dlatego nic dziwnego, że gdy kobieta nagle zmarła, zdecydowali, by na zawsze pozostała z przedmiotem, który tak kochała. Nagły SMS z numeru ich ukochanej staruszki sprawił, że włosy stanęły im dęba.  

Pochowali ją z telefonem. Po 3 latach dostali SMS-a 

59-letnia Brytyjka Lesley Emerson przegrała walkę z rakiem, co zupełnie przybyło jej bliskich. Ci jednak chcieli w wyjątkowy sposób pochować swoją ukochaną babcię, dlatego zdecydowali się włożyć do trumny jej telefon komórkowy. Czas mijał nieubłaganie, a krewni zmarłej zdołali już uporać się z żałobą. 

Minęły 3 lata, a 22-letnia Sheri Emerson, wnuczka Lesley, otrzymała porażającą wiadomość SMS właśnie z numeru, który należał niegdyś do staruszki. Kobieta była w wielkim szoku, gdy odczytała jego treść. 

- Czuwam nad Tobą, wszystko będzie w porządku. Musisz przez to przejść - widniało na ekranie jej telefonu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieżyjąca babcia miała coś wspólnego z wiadomością? 

22-latka zamarła, gdy przeczytała SMS-a, jednak zdecydowała, że musi jak najszybciej wyjaśnić całą sprawę. Z każdym dniem w jej głowie pojawiało się coraz więcej scenariuszy, a każdy kolejny wydawał się jeszcze bardziej absurdalny od poprzedniego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Kultowy polski aktor zmarł w wieku 44 lat. Do dziś jego śmierć wzbudza duże kontrowersje

Sheri udała się w kilka miejsc, aż w końcu poznała prawdę. Okazało się, że operator sieci komórkowej postanowił ponownie sprzedać numer staruszki. Nikt jednak nie podejrzewał, że jego nowy nabywca okaże się takim żartownisiem. Rodzina zmarłej doczekała się jednak oficjalnych przeprosin, a osoba, która w okrutny sposób podała się za staruszkę, już nigdy się nie odezwała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: onet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News