Patryk Hałaczkiewicz, szef sztabu Pawła Kukiza podczas wyborów prezydenckich, wypowiedział się o działaniu muzyka dla portalu Gazeta.pl. Warto poczekać jeszcze na wypowiedź Kukiza w tej sprawie, bo jak wiadomo, ten już odkręcał wiele manipulacji na swój temat. 

Hałaczkiewicz rozstał się z Kukizem w atmosferze niezgody. Powiedział mediom, że czuł się jakby muzyk napluł mu w twarz, gdy ten ogłosił swoich pełnomocników i pominął go w swoich rachubach.

– Nie wiem, co się z nim stało. Wybrał własną drogę, partyjną – z Ruchem Narodowym i KNP – choć umawialiśmy się na ruch bezpartyjny, obywatelski – mówił Hałaczkiewicz w rozmowie z Gazeta.pl.

Szef sztabu Kukiza odpierał zarzuty, jakoby „od początku miał szykować skok na listy”. Twierdzi, że umawiał się na współpracę z Kukizem po wyborach prezydenckich i to on prosił go o listy osób, które miały być chętne do angażowania się w kampanię. Odniósł się również do samej postaci muzyka i tego jak rzekomo zmieniły go wybory prezydenckie.

– Myślę, że coś się zmieniło już po wyborach. On po prostu uwierzył, że te oddane na niego głosy to głosy oddane na Pawła Kukiza, a nie na pewną ideę, którą miał uosabiać. (…) A on pomyślał po prostu, że teraz to on będzie rozdawał karty w polskiej polityce – mówi Hałaczkiewicz.

Na koniec wywiadu, były szef sztabu narzekał, że Kukiz zachował się wobec niego nielojalnie. Twierdzi, że nie konsultował ze środowiskiem współpracy z Ruchem Narodowym czy KNP.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

czytaj więcej: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,18422835,szef-sztabu-pawla-kukiza-pawel-dziala-absurdalnie.html

...

Zobacz również