16-latek otworzył azyl dla zwierząt. Nieznany sprawca pozbawił je życia

16-latek otworzył azyl dla zwierząt. Nieznany sprawca pozbawił je życia Źródło: Facebook.com gazetamiastecka

Azyl dla zwierząt był marzeniem 16-latka. Kiedy w końcu udało mu się je spełnić, nieznany sprawca włamał się i pozbawił zwierzaki życia w bestialski sposób.

Azyl dla zwierząt w Miastku w województwie pomorskim został zaatakowany przez nieznanego sprawcę, który w bestialski sposób pozbawił wszystkie zwierzaki życia. Ośrodek otworzył 16-letni Nikodem. Trudno uwierzyć w to, co spotkało jego małych podopiecznych.

Azyl dla zwierząt w Miastku został zniszczony. Ktoś brutalnie zabił zwierzęta

Azyl był spełnieniem jego marzeń, Nikodem otworzył go w szopie, którą podarowali mu na ten cel sąsiedzi. Nastolatek uczy się na fryzjera, a wszystkie swoje oszczędności, które odkładał z praktyk, zainwestował w schronisko. Była tam m.in. zagroda dla owieczki, gołębnik oraz klatki dla królików. Niestety, nieznany sprawca włamał się do azylu i pozbawił życia małych podopiecznych 16-latka.

- Świnkę morską przebito śrubokrętem, a szpak ze skręconym karkiem powieszony na gwoździu pod sufitem. Szopka, która była dla nich schronieniem, została całkowicie zdemolowana - przekazał portal WP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Azyl był dla nastolatka spełnieniem marzenia. Chłopak jest załamany

Zabitych zostało 6 królików, świnka morska oraz szpak. Podopieczni Nikodema pochodzili z miejsc, w których właściciele chcieli się ich pozbyć. Nastolatek bezinteresownie przygarniał niechciane zwierzęta i dawał im bezpieczne schronienie. Jest załamany tym, co go spotkało.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie

2. Nie żyje 22-latek. Nie pomógł nawet szybki transport śmigłowcem do szpitala

Wstrząsającą sprawą zajmuje się lokalna policja w Miastku. W internecie powstała również inicjatywa zbiórki funduszy na odbudowę azylu. Pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup profesjonalnej zagrody dla zwierząt oraz monitoring obiektu, który miałby zapewnić bezpieczeństwo małym podopiecznym 16-letniego Nikodema.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aneta robiła zakupy w Tesco, nagle zatrzymała się przy półce z mlekiem i zamarła. Od razu wyciągnęła telefon, mamy zdjęcie
  2. Tomasz Adamek ujawnił, na kogo zamierza zagłosować w wyborach. Gigantyczne zaskoczenie, fani nie mieli pojęcia
  3. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary
  4. Na plaży przypadkiem natknęli się na walizkę. Jej zawartość przyprawia o mdłości, nagle w całej okolicy zaroiło się od policji
  5. Grzyby tak wielkie, że nie wiedzieli, jak do nich podejść. Rozpętało się istne szaleństwo, najlepsi grzybiarze zdradzają swój sekret
  6. We wrześniu uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało oświadczenie


Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News