Aż trudno w to uwierzyć. Oto PRAWDZIWA tożsamość kochanka Kaczyńskiej

Aż trudno w to uwierzyć. Oto PRAWDZIWA tożsamość kochanka Kaczyńskiej Źródło:

Odkąd Marta Kaczyńska jest w nowym związku wszystkie media się nią interesują. Temat ciekawi wszystkich tym bardziej, że bratanica prezesa PiS spodziewa się trzeciego dziecka. Znamy tożsamość partnera Kaczyńskiej, zdziwicie się, kim jest jej nowy ukochany. 

Marta Kaczyńska ma bardzo skomplikowane życie miłosne. Po tym, jak jej ojciec został prezydentem rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Potem związała się z biznesmenem Marcinem Dubienieckim. Niestety, miał on poważne problemy z prawem, był nieuczciwy. Okazało się, że jego majątek nie został zdobyty uczciwie, w rezultacie i ten związek ponownie zakończył się rozwodem, który przyprawił o stres całą rodzinę Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska ponownie zakochana

Teraz Marta zakochała się ponownie i jest już w kolejnej ciąży. Para czeka na ślub, Kaczyńska unieważniła już nawet swoje pierwsze małżeństwo, by móc przysięgać nowemu partnerowi. Zastanawiacie się kim jest ów mężczyzna? My już to wiemy! Tym razem bratanica Jarosława Kaczyńskiego trafiła na zaradnego mężczyznę. Piotr Zieliński, bo on jest wybrankiem Kaczyńskiej, z powodzeniem prowadzi pod Warszawą szkółkę konnej jazdy oraz stadninę. Jest prawdziwym pasjonatem koni i mówi się, że to właśnie to połączyło go z Martą. Biznesmen stara się popularyzować znaną wśród zachodnich elit dyscyplinę Horseball. Poza tym jest prezesem dwóch spółek i może pochwalić się naprawdę pokaźnym majątkiem. Marta twierdzi, ze są razem bardzo szczęśliwi. Poza wspólną pasją jaką są konie, milioner uwielbia podróżować. Jeśli, w przeciwieństwie do Dubienieckiego, okaże się być człowiekiem, który swój majątek zdobył uczciwie - Marta nie musi się już martwić o swoją przyszłość i swoich dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVN usunie „Iron Majdan” z anteny?! Powód? Fani będą wściekli
  2. Zderzyły się dwa pasażerskie Boeingi pełne ludzi
  3. Skandaliczna relacja ze spowiedzi. Oburzające zachowanie księdza
Źródło: se.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News