Oczywisty konflikt między Telewizją Polską i Donaldem Tuskiem w ostatnim czasie osiąga kuriozalny wręcz pułap. Sposób, w jaki dziennikarze stacji próbują zdyskredytować przewodniczącego Rady Europejskiej, ociera się już o śmieszność. Co ciekawe, udowodnił to doskonale jeden z najnowszych materiałów TVP.

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała w środę byłego szefa SKW gen. Piotra Pytla. Miał on bowiem utrzymywać szkodliwe związki między innymi z rosyjskimi służbami.

Telewizja Polska musiała więc skomentować dla widzów ten temat, co uczyniła jednak w absurdalny sposób. Dziennikarz stacji, Łukasz Sitek, wyprodukował osobliwy materiał, pokazany później między innymi w „Minęła 20”.

ZOBACZ TAKŻE: Bijatyka w Sejmie! Słynny poseł w szale rzucił się na dziennikarza TVP

TVP w coraz ostrzejszym tonie

– Dlaczego służby Tuska pracowały dla Ruska? – pytał Sitek w swej ulicznej sondzie.

Wielu internautów nie mogło zrozumieć stronniczego sposobu, w który dziennikarz zdecydował się przeprowadzić rozmowy. Był on bowiem w stanie nakierować ludzi na takie odpowiedzi, jak: „Tego Tuska powinno się od razu do pudła wsadzić”; „On po prostu on Polski nie kocha i nie kochał”; „trzeba udowodnić zdradę narodową i wtedy sąd podejmie decyzję”.

ZOBACZ TAKŻE: To najbardziej znienawidzony dziennikarz TVP. Politycy chcą go zlinczować

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]

...

Zobacz również