Aż trudno uwierzyć. To, co właśnie stało się z nożownikiem ze Stalowej Woli dobija

Aż trudno uwierzyć. To, co właśnie stało się z nożownikiem ze Stalowej Woli dobija

Nożownik ze Stalowej Woli usłyszał już zarzuty w związku z atakiem, jakiego się dopuścił. Mężczyzna został wsadzony za kraty, jednak decyzja sądu była zaskakująca. Nie zgadzają się z nią bliscy ofiary, ale nie tylko. Ci wskazują, sąd postąpił niesprawiedliwie i uległ agresorowi.

Mężczyzna został aresztowany na 2, a nie 3 miesiące, jak miało to być na początku. 32-latek usłyszał jednak zarzut usiłowania zabójstwa, z którym się całkowicie nie zgadza. Jak twierdzi, zaatakował nożem 29-latka, a przedtem doszło między nimi do kłótni, ale nie chciał go zabić. Poinformował o tym Piotr Walkowicz, zastępca prokuratora rejonowego w Stalowej Woli. - Nie przyznał się do usiłowania dokonania zabójstwa, natomiast potwierdził swój udział w zdarzeniu i zranienie 29-latka nożem - poinformował Walkowicz.

Stalowa Wola we krwi

Przypomnijmy, że do ataku 32-latka doszło w Stalowej Woli w piątek po godzinie 19:00. Mężczyzna rzucił się z nożem na 29-latka i wbił mu go w plecy pod jednym z bloków przy ulicy Romana Dmowskiego. Walka, do której doszło między mężczyznami, była efektem sprzeczki, do której doszło między nimi. Na miejscu szybko zjawiła się policja, która po kilkudziesięciu minutach poszukiwań aresztowała 32-letniego napastnika i 29-letnią kobietę, która towarzyszyła ofierze. 29-latek przebywa w szpitalu, a lekarze określają jego stan jako ciężki. Jak później się okazało, 29-letnia ofiara to nowy partner szwagierki napastnika.

Łagodny wymiar sprawiedliwości

Sąd zadecydował o skróceniu odsiadki w areszcie przez ważne wydarzenia, które niebawem nastąpią w jego życiu. Mowa o pobraniu szpiku od nożownika dla jednego z jego bliskich. Poza tym w najbliższych tygodniach 32-latek znów zostanie ojcem - to już jego trzecie dziecko. Decyzja sądu spotkała się jednak ze sprzeciwem bliskich ofiary. Ci wskazują, że 32-letni mężczyzna był w amoku podczas ataku i zachowywał się jak maszyna do zabijania. Niedopuszczalne jest więc wypuszczanie go z aresztu wcześniej. Jak podkreślają, jeśli zaatakował i posłał 29-latka do szpitala, musi ponieść odpowiednie konsekwencje. źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News