Wcześniej lalka Momo, teraz to. Kolejna śmiertelna zabawa zmusza dzieci do strasznych rzeczy

Wcześniej lalka Momo, teraz to. Kolejna śmiertelna zabawa zmusza dzieci do strasznych rzeczy Źródło: youtube/gigtrooper/

Ayuwoki Challenge to nowa niebezpieczna gra wśród młodzieży. Rodzice powinni dokładnie przyjrzeć się temu, co ich dzieci oglądają w internecie. Ta zabawa może zagrażać nawet ich życiu. Należy działać bardzo szybko, gdyż coraz więcej dzieci się nią interesuje.

Następca Niebieskiego Wieloryba i MOMO

Ayuwoki Challenge to nowa, niestety coraz bardziej popularna, zabawa wśród młodych użytkowników internetu. Jeszcze całkiem niedawno popularna była lalka MOMO, która straszyła dzieci w sieci. Straszną "zabawą" okazała się być również gra w Niebieskiego Wieloryba. Chociaż nazwa wcale na to nie wskazywała, cała idea "Wieloryba" miała na celu nakłanianie młode osoby do wykonywania różnych zadań. Było ich aż 50.

Osoba, która w pewien sposób sterowała tymi, którzy zaczynali grać w Niebieskiego wieloryba, nakłaniała ich między innymi do samookaleczania. Ostatecznie, wykonanie wszystkich zadań miało prowadzić do samobójstwa osoby grającej. Bardzo podobnie działa nowa, coraz bardziej popularna kukła Ayuwoki, która do złudzenia, przypominać ma karykaturę Michaela Jacksona. 

Ayuwoki Challenge... nowa zabawa, która zagraża życiu dzieci

Po całym internecie krążą zdjęcia oraz nagrania, na których widoczna jest kukła Ayuwoki z dołączonym łańcuszkiem.

Ayuwoki Challenge to aplikacja. Każda osoba, która pobierze ją na swój telefon, zobaczy na swoim ekranie przerażającą kukłę. Według panujących zasad, łańcuszek należy przekazać do innej osoby, jeżeli się tego nie uczyni, postać Ayuwoki będzie nawiedzała osobę, która nie postąpiła zgodnie z regułami. W tym momencie dostaje się wiadomość, w której są zawarte zadania do wykonania. Dzieci, które nie wiedzą, że to wszystko jest tak naprawdę czyimś wymysłem, i że nie będą nawiedzani prze straszliwą Ayuwoki, wykonują zadania. Najprawdopodobniej wydaje im się, że tylko w taki sposób uchronią się od nawiedzania.  

Zadania, które Ayuwoki Challenge powierza osobom są równie straszne jak w przypadku Niebieskiego Wieloryba. Ci, którzy ze strachu wykonują wszystkie polecenia, są nakłaniani do samookaleczania, a w niektórych zadaniach - do popełnienia samobójstwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice mają się o co martwić. Ta zabawa może się bardzo szybko rozprzestrzeniać 

Na chwilę obecną cała "zabawa" w Ayuwoki Challenge najbardziej popularna jest w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy są przerażeni, jak wiele dzieci uczestniczy w tej grze. Alarmują innych rodziców, by ci zaczęli zwracać szczególną uwagę na to, co ich potomkowie robią w internecie. Należy uświadamiać dzieci, których wiedza na temat informacji w sieci jest niewielka, że nie wszystko co widzą w internecie jest prawdą. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób!
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. PORAŻAJĄCE słowa Jackowskiego o Benedykcie XVI. Mówi o braku nadziei
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Biedronka znów masakruje hejterów. Ta odpowiedź sprawi, że popłaczecie się ze śmiechu!

Źródło: POPULARNE

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News