Co tam się dzieje?! Paraliż w ministerstwach

Co tam się dzieje?! Paraliż w ministerstwach Źródło: fot. wikipedia.org

W kilku ministerstwach doszło do prawdziwego paraliżu, jednak nie tylko urzędy państwowe borykają się z tym problemem. Tysiące warszawiaków ma ten sam kłopot, który uniemożliwia im zarówno pracę, jak i normalne życie. Jak się okazało, wszystkiemu winna jest awaria prądu.

Awaria prądu, która miała miejsce dzisiejszego dnia w Warszawie, objęła całe centrum, a co za tym idzie również ministerstwa, które tam się mieszczą. Sparaliżowane zostały między innymi ministerstwo edukacji i ministerstwa spraw zagranicznych. Według informacji RMF24 awaria dotknęła do kilku do kilkudziesięciu tysięcy ludzi.

Awaria prądu w Warszawie, centrum sparaliżowane

Usterka dotknęła bardzo duży obszar, według RMF24 Bagatela, Klonowa, Boya Żeleńskiego, Puławska w rejonie Placu Unii Lubelskiej i Aleję Armii Ludowej zostały całkowicie pozbawione prądu. Jest to bardzo zła wiadomość zarówno dla ministerstw, jak i firm, które mają tam swoje placówki. Brak zasilania praktycznie uniemożliwia pracę w każdym z budynków. Według ustaleń nie działa aż 9 stacji średniego napięcia. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa naprawa uszkodzeń oraz co dokładnie spowodowało tak ogromną usterkę. Awaria prądu uderzyła również w zwykłych mieszkańców, którzy nie mogą teraz nawet zrobić najprostszych rzeczy w swoich domach. Trzeba pamiętać, że wiele sprzętów dookoła nas, bez których nie wyobrażamy sobie życia działa właśnie na prąd. Jeżeli ta sytuacja będzie trwałą nadal straty, które wywoła, mogą pójść w miliony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grabowski we łzach. Wszystko przez jego córkę
  2. Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej
  3. Anioł na czterech łapach! Jak zobaczysz, co wspaniałego robi ten pies, będziesz w szoku
źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News