Piekielna awantura w wagonie WARS PKP Intercity do Warszawy. "K*rwa!", "Sp*erdalaj!"

Piekielna awantura w wagonie WARS PKP Intercity do Warszawy. "K*rwa!", "Sp*erdalaj!" Źródło:

To co wydarzyło się w wagonie WARS PKP Intercity na linii Berlin-Warszawa przekroczyło wszelkie granice. Pasażerowie nie mogli w spokoju spożyć posiłków i napojów, ponieważ doszło do karczemnej awantury. Były ostre wyzwiska, niemalże doszło do rękoczynów. 

Awantura w wagonie WARS PKP Intercity

Do zadymy doszło w wagonie restauracyjnym WARS PKP Intercity na trasie Berlin-Warszawa. Zmęczony pasażer postanowił zjeść posiłek, ale rychło okazało się, że będzie to niemożliwe, ponieważ wszystkie miejsca są zajęte. Mężczyzna nie zamierzał zignorować problemu i rozpętał ognistą awanturę. Stwierdził, że nie może zjeść posiłku, ponieważ w wagonie znajdują się osoby, które nie powinny tam przebywać. Zajście nagrał telefonem komórkowym jeden z pasażerów. Zobacz także: Rafalala z BRONIĄ w Sephorze walczy z dresami! Awantura w centrum Arkadia - K*rwa mać, siedzi tutaj całe chamstwo, które nie wykupiło sobie biletów i jeszcze mają do mnie pretensje - krzyczał pasażer doprowadzony do szału. Do mężczyzny podeszli inni pasażerowie. - Jeszcze raz się odezwiesz i wychodzisz z pociągu. Jeszcze raz - grozili. - Weź sp*erdalaj stąd! - krzyknął inny.

Przepychanka

Kiedy doszło do lekkiej przepychanki, zdenerwowany pasażer odpuścił kłótnię, ale ogłosił wszystkim, że natychmiast zgłosi sprawę do konduktora. Był przekonany, że w wagonie WARS PKP Intercity znajdowały się osoby, które nie powinny tam przebywać. Inni pasażerowie nie podzielali jednak jego opinii w tej sprawie. Kto miał rację? Na podstawie nagrania udostępnionego przez internautę trudno jednoznacznie ocenić. Teoretycznie, jeśli faktycznie w wagonie znajdowały się osoby, które nie miały wykupionych miejsc siedzących w pociągu, to nie powinny przebywać w wagonie. Zobacz także: Koszmar w PKP. Ubikacja wylała się na małopolskich licealistów - W wagonie gastronomicznym podróżny może przebywać tylko w czasie niezbędnym do konsumpcji zamówionych posiłków i napojów, ze względu na konieczność udostępnienia miejsca w wagonie innym konsumentom - mówi regulamin WARS PKP Intercity. Poniżej znajduje się film zamieszczony na Youtube, który obrazuje całą awanturę, jakiej świadkami byli pasażerowie jadący z Berlina do Warszawy. https://youtu.be/Eh7ErqFSFkk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News