Skandaliczne zachowanie w programie NA ŻYWO po meczu. "Spi*rdalaj"

Skandaliczne zachowanie w programie NA ŻYWO po meczu. "Spi*rdalaj"

Widzowie stacji TVN są naprawdę zadziwieni awanturą, do której doszło w czasie wywiadu na żywo. Kibice polskiej reprezentacji pokłócili się bowiem ostro przed kamerami, używając mocnych, niecenzuralnych słów, czym całkowicie zaskoczyli reportera.

Przegrany mecz z Kolumbią pogrzebał polskie marzenia na wyjście z grupy w czasie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Zgromadzeni zarówno na stadionie, jak i przed telewizorami kibice nie potrafili ukryć wściekłości oraz ogromnego zawodu postawą kadry.

Zaskakująca kłótnia na żywo

Na miejscu spotkania pojawiło się więc wielu krajowych dziennikarzy. Wśród nich znaleźli się reporterzy stacji TVN, którzy chcieli po meczu przeprowadzić wywiad z niewielką grupą kibiców. Kiedy zadawali swe pytania, przed kamerami doszło do awantury. Co ciekawe, starli się ze sobą... sympatycy tej samej reprezentacji, a tematem afery nie była wcale piłka nożna.

Ostra wymiana zdań przed kamerami

- Je*ać, je*ać TVN - krzyknął ktoś z tłumu kibiców przechodzących przed kamerami, jednak natychmiast usłyszał podobnie dosadną odpowiedź. - Dobra, dobra, spi*rdalaj - powiedział inny sympatyk polskiej kadry, którego szybko próbował uspokoić dziennikarz stacji. Prezenter był wyraźnie zadziwiony zajściem, do którego doszło w czasie wywiadu. Próbował załagodzić sprzeczkę, jednak wszystko doskonale się nagrało. Filmik bardzo szybko obiegł portale społecznościowe, stając się powodem do licznych żartów i złośliwości skierowanych w stronę kibiców. Widzowie byli przede wszystkim zadziwieni faktem, iż do awantury nie doszło na tle sportowym. Polska reprezentacja przegrała bowiem przecież mecz, który mógł jej dać nadzieję na pozostanie w turnieju i zawalczenie o dobrą pozycję. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok
  2. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
  3. O siostrze Lewandowskiego nikt nie słyszał. Teraz pokazała się Polsce
  4. Polska ukarana na Mundialu przez FIFA! Będzie międzynarodowy skandal?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News