kropka na i
Wiadomości Pikio - 2 Kwietnia 2015

Ostra wymiana zdań w Kropce nad I. Olejnik niespodziewanie zakończyła rozmowę

Do prawdziwej awantury i niespotykanej sytuacji doszło podczas czwartkowej "Kropki nad I" w TVN24. Prowadząca Monika Olejnik starła się z politykiem PiS Joachimem Brudzińskim. 

Poszło o nagranie sprzed lat, w którym po audycji w radiu dziennikarka wsiadła do jednego samochodu z Jerzym Urbanem i Adamem Michnikiem. Brudziński zasugerował, że Olejnik jest przyjaciółką redaktora naczelnego tygodnika "Nie", czyli Jerzego Urbana. Do kłótni doszło, ponieważ rozmowa zeszła na tematy "wstydliwej przeszłości". – Gdyby pani bardzo chciała, musiałaby pani sięgnąć do swojego serdecznego przyjaciela, który panią podwoził samochodem po rozmowie w radiowej "Trójce", czyli niejakiego Urbana. Jedynie tam mogłaby pani znaleźć coś, czym próbowałaby mnie pani skrzywdzić – komentował Brudziński. - Jerzy Urban nie jest moim przyjacielem. Podwożenie nie oznacza przyjaźni - odparła dziennikarka niemal doprowadzona do furii. Olejnik zakończyła rozmowę grubo przed czasem.

https://www.youtube.com/watch?v=KEGYIPRncX4 źródło: natemat.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News