Awantura z Piotrowiczem, nagle ktoś nie wytrzymał. Postanowił "dać mu w ryj"

Awantura z Piotrowiczem, nagle ktoś nie wytrzymał. Postanowił "dać mu w ryj"

Posłowie często wzbudzają w wyborcach skrajne emocje, tak samo jak różnymi uczuciami darzą się ludzie z innymi poglądami politycznymi. Nie zawsze wzajemna niechęć kończy się agresją, ale tym razem ktoś nie wytrzymał.  Stanisław Piotrowicz był bardzo zaskoczony przebiegiem spotkania z wyborcami, wybuchła na nim awantura.

Poseł Stanisław Piotrowicz musiał być nie lada zaskoczony, kiedy na spotkaniu z nim rozpoczęła się awantura. Mimo wszystko, w polskiej polityce takie sceny nie zdarzają się zbyt często. Dantejskie sceny rozegrały się podczas jego wizyty na Dolnym Śląsku - konkretnie w Zgorzelcu i Bolesławcu. Stanisław Piotrowicz, szef sejmowej Komisji Sprawiedliwości długo mówił o tym, że Jarosław Kaczyński jest mężem stanu i wizjonerem. Mówił także o tym, jak wiele dobrego wniosły jego zdaniem programy wprowadzone przez PiS, m.in. 500 plus.

Stanisław Piotrowicz w centrum awantury

- Praktycznie zlikwidowaliśmy ubóstwo i biedę. Dziś nie ma już takich sytuacji, że dzieci przychodzą do szkoły głodne i nauczyciel musi dzielić się z nimi swoimi kanapkami – przekonywał poseł PiS. Nie spodobało się to jednemu z uczestników. W Bolesławcu doszło do bardzo mocnej wymiany zdań, która przerodziła się w awanturę. Z tłumu ktoś zapytał: "Dlaczego tak dzielicie Polaków? Dlaczego nawet tutaj mówi pan, że jesteście wy i oni?". Chociaż głos zaznaczył, że nie jest wyborcą ani partii rządzącej ani opozycji, nie doczekał się na swoje pytanie odpowiedzi od Stanisława Piotrowicza. Co więcej, spotkał się z silną agresją innych zgromadzonych na spotkaniu, wyborców PiS. -  Zdrajco zamknij pysk! -  rzucił ktoś z tłumu. - Po co się w ogóle urodziłeś? - dodał ktoś inny. Mało brakowało, a doszłoby do rękoczynów. Jeden z mężczyzn nie wytrzymał i postanowił uderzyć komunistycznego prokuratora w twarz! - Dać mu w ryj, to się zamknie! - krzyczał, jednak w ostatniej chwili został powstrzymany przed powaleniem Piotrowicza, obezwładniony i wyprowadzony z sali. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat polskiej artystki. Prześladowca robi jej zdjęcia i wynajmuje bandytów
  2. Kandydatura Jakiego pogrzebana. Zdjęcie z jego spotkania mówi wszystko
  3. Za pieniądze mógł ją mieć każdy. To działo się w domu posła najsłynniejszej polskiej partii
Źródło: wprost.pl   Następny artykuł