Awantura na czarnym proteście. Feministki, działacze pro-life i policja starli się w Warszawie (video)

Awantura na czarnym proteście. Feministki, działacze pro-life i policja starli się w Warszawie (video) Źródło: fot. youtube

Wczoraj odbyły się kolejne czarne protesty w największych miastach Polski i podobnie jak poprzednio nie obyło się bez incydentów. Najgoręcej było tym razem w Warszawie gdzie feministki, działacze pro-life i policja wdali się szamotaninę i przepychanki.

We wczorajszych czarnych protestach w największych miastach w Polsce udział wzięło po raz kolejny tysiące kobiet, które protestują przeciwko próbom radykalnego zaostrzania aktualnej ustawy antyaborcyjnej.

Podobnie jak poprzednio, nie obyło się bez incydentów. Tym razem najgoręcej było w Warszawie przed wejściem do metra Centrum, gdzie naprzeciwko siebie protestowały feministki i inne środowiska kobiece oraz działacze pro-life.

Pomiędzy obydwoma grupami doszło do awantury i przepychanek, w których wzięła udział również policja starająca się oddzielić od siebie awanturników. W ruch poszły parasolki i wszystko co było pod ręką.

https://www.youtube.com/watch?v=HmXbufOoDE8

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh Następny artykuł