Szokujący awans. Zawaliła śledztwo ws. Amber Gold, PiS ją... nagrodził

Szokujący awans. Zawaliła śledztwo ws. Amber Gold, PiS ją... nagrodził

Wyborcy są wściekli! Chociaż PiS obiecało, że ostatecznie rozwiąże sprawę Amber Gold, która kilka lat temu wstrząsnęła opinią publiczną, dzieje się całkowicie inaczej. Ludzie Zbigniewa Ziobry zdecydowali się bowiem awansować kontrowersyjną, związaną z aferą postać.

Mediami wstrząsnęły dziś informacje na temat nieoczekiwanej nagrody, którą otrzymała prokurator Anna Gurska. Chociaż jest jedną z osób odpowiedzialnych za nieudane śledztwo ws. Amber Gold, według Ministerstwa Sprawiedliwości zasłużyła na awans.

Od Amber Gold do sukcesu

- Anna Gurska, prokurator referent i nadzorca z Okręgu Gdańskiego, odpowiedzialna za sprawę z aferą Amber, została awansowana w lutym 2018 do prokuratury Regionalnej. Kariera za sprawą obecnej władzy PiS, a konkretnie Prokuratora Krajowego, Bogdana Święczkowskiego - napisał dziś na Twitterze poseł Nowoczesnej, Witold Zembaczyński. Zawtórował mu w tym oczywiście Krzysztof Brejza. On także w ironiczny sposób skomentował awans kontrowersyjnej prokurator.

W co gra PiS?

- Niebywałe. "Rozliczenia" PiS z prokuratorami od Amber Gold. Prokurator referent Amber Gold AWANSOWANA jest (miesiąc temu) przez najbliższego współpracownika Zbigniewa Ziobry do Prok. Regionalnej. W Prokuraturze Okręgowej zupełnie POŁOŻONO sprawę AG. Kolejny prokurator od AG z awansem - zaznaczył poseł. Politycy PiS bardzo szybko zostali więc oskarżeni o to, że jedynie udają rzekome wyjaśnianie kontrowersyjnej sprawy. Wciąż nie odpowiedzieli jednak na zarzuty internautów. Prokurator pracująca przy sprawie Amber Gold awansowana Fot. Twitter Prokurator pracująca przy sprawie Amber Gold awansowana Fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński się zemści. Premier pojednał się z największym wrogiem PiS
  2. Zamordowali byłego premiera Polski. Służby ich wytropiły
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News