Tony Schwartz zna Donalda Trumpa na wylot. Pisarz w latach 80. XX wieku spędzał z biznesmenem długie dni. Podczas nich rozmawiał wiele z Trumpem, towarzyszył mu podczas jego podróży zagranicznych i biznesowych spotkań. Teraz ma wiadomość, która ucieszy wrogów prezydenta USA.

Schwartz jest autorem biografii Donalda Trumpa The Art of the Deal. Kiedy jednak miliarder ogłosił swój start w wyborach prezydenckich, Schwartz od razu zaczął go krytykować. Pisarz, który zasiadał w sztabie Hillary Clinton, nigdy bowiem nie lubił biznesmena. Po latach w swojej książce określił go „zwykłą świnię wymalował szminką”.

Jego słowa dotyczące prezydentury prezydenta USA powinny do ekstazy doprowadzić przeciwników republikańskiego prezydenta. Jak bowiem ujawnia Schwartz, Trump ma jeszcze tej jesieni zrezygnować ze swojego stanowiska. Jaki jest powód takiej decyzji? Schwartz wskazuje na coraz mniejsze poparcie dla 45. prezydenta USA. Jego ostre słowa powodują mocne antagonizowanie społeczeństwa, coraz więcej osób odwraca się od niego.

– Koło się zamyka. Trump zrezygnuje, a wcześniej ogłosi zwycięstwo, nie zostawiając kongresowi żadnego wyboru. Skuteczność tej prezydentury się zakończyła i będę szczerze zaskoczony, jeśli przetrwa ona dłużej niż do końca roku – mówi Schwartz.

Pisarz twierdzi, że Trump wykona „ostatni wielki deal swojego życia”. Zażąda immunitetu w sprawie śledztwa dotyczącego jego powiązań z rosyjskimi władzami, a w zamian odda swój urząd. Czy tak faktycznie będzie, przekonać się mamy już w najbliższym czasie.

źródło: polishexpress.co.uk

Armenia rozgromiona! MEMY po miażdżącym zwycięstwie reprezentacji


Kim jest ojciec Melanii Trump? Nie do wiary! 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Pierwszej Damie USA

...

Zobacz również