Niebezpieczny mężczyzna na wolności. Znamy jego rysopis, robi straszne rzeczy kobietom
Wiadomości Pikio - 21 Grudnia 2018

Niebezpieczny mężczyzna na wolności. Znamy jego rysopis, robi straszne rzeczy kobietom

Jak się okazuje, autobus nie jest miejscem, w którym możemy czuć się bezpiecznie. Przekonały się o tym mieszkanki Częstochowy, które podróżując komunikacją miejską, natknęły się na ogromne niebezpieczeństwo. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. 

Autobus dla wielu osób wydaje się być miejscem wyjątkowo bezpiecznym - przecież w razie jakichkolwiek problemów w obronie stanie kierowca, albo współpasażer. Niestety, każda podróż kiedyś się kończy, a ewentualny napastnik może poczekać, aż ten moment nastąpi. Dotkliwie przekonały się o tym kobiety, które podróżowały komunikacją miejską w Częstochowie.

Autobus miejscem selekcji ofiar

W Częstochowie zaczęło dochodzić do bardzo niebezpiecznych i powtarzających się napaści. Sprawca wybierał sobie kobiety w autobusie, pokonywał tą samą trasę, a następnie wysiadał razem z nimi na przystanku. Gdy byli już poza środkiem transportu, mężczyzna zaczynał je śledzić, a następnie dokonywał próby gwałtu. Na szczęście, za każdym razem coś go płoszyło. Pierwszy atak miał miejsce 27 listopada. 18-letnia dziewczyna podróżowała wówczas tramwajem numer 10. Wysiadła w okolicy szpitala, a od razu za nią wysiadł młody mężczyzna, który usiłował zgwałcić nastolatkę. Kolejny taki przypadek miał miejsce 17 grudnia, a przebieg sytuacji był niemal identyczny. Funkcjonariusze policji zwracają się do kobiet z prośbą o szczególną ostrożność oraz zgłaszanie wszelkich podobnych sytuacji na najbliższym komisariacie policji. - Można przypuszczać, że obu ataków dokonał ten sam mężczyzna. Apelujemy do kobiet o ostrożność i zgłaszanie każdego przypadku napaści na tle seksualnym policji - brzmiał oficjalny komunikat policji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna grasuje na terenie całej Polski? Szokujące doniesienia internautów

Pod ostrzeżeniem skierowanym do kobiet pojawiły się komentarze, w których zaniepokojeni sprawą internauci zaczęli dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Okazało się, że do podobnych sytuacji dochodzi na terenie całej Polski. - Bardzo podobny schemat do wydarzeń z 12 października tego roku na Oksywiu w Gdyni. Napastnik również jechał tym samym autobusem co ofiara, wysiadł za nią i usiłował dokonać gwałtu. Również dwa podobne wypadki tego samego dnia - napisała jedna z kobiet. Jak widać, szczególną ostrożność należy zachować na terenie całego kraju. Nie wiadomo, czy przestępca z obawy przed policją nie zmienia miejsca swojego pobytu. Nieudolny gwałciciel z Częstochowy jest młody, wysoki i ma zapadnięte policzki. Ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem, na głowie miał czapkę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Weronika Rosati potwornie upokorzona przez żonę Olbrychskiego! „Chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami”
  2. Niesamowite. Magda Gessler zdradziła coś, na co czekały miliony
  3. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  4. Ojciec tragicznie zmarłego górnika nie wytrzymał. „Węgiel się tylko liczy, życie macie w du*ie!”
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News